Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben mi volt...

League of Legends-ben mi volt az első karakter, amivel játszottatok?

Figyelt kérdés
Milyen volt, győzted vagy buktad a meccset, és most mit gondolsz róla?

2012. dec. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ryze. Azóta viszont csak Ziggs-el tudok normálisan játszani.
2012. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kayle volt az első akivel játszottam, azon a héten ingyenes volt, amikor kezdtem. :)

Mivel egy kezdő Co-op vs AI meccs volt, ezért nyertünk, életem első LoL meccséhez képest nem is szerepeltem rosszul, azt hiszem 6/3-as statom volt :)


Most is szeretem, mostanában újra elővettem, kipróbálni mit tud az S3-as update-tel. 3v3-ra szinte mindig őt viszem. :)

2012. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Teemo :D nagyon jó karakter...de váltottam ashre es ő is kiváló....de a végső akinél leragadtam az akali...verhetetlen :D :P
2012. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. :)


Én is Akalinál ragadtam le, ő a nagy kedvenc, én is verhetetlennek tartom. Hihetetlenül erős, akinek van lehetősége, próbálja ki egyszer. :)

Élvezet vele a játék :)

2013. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AccountManagerkovács ***** válasza:
Az első sajátom Kayle volt, de anno csak az számított, hogy jól nézzen ki. Hogy konkrétan mi volt az első, amelyiket kipróbáltam, azt nem tudnám megmondani.
2013. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jax :D pvp meccs volt haverom lv 10es accjaval:D a vegere eleg jol daraltam, azota is egyik kedvencem
2013. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shady07 válasza:
Nekem az első Amumu volt :D Nagyon jó tanker, jó teamfightekbe! De a mostani kedvencem Talon meg Fizz.
2013. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első megvett Lux volt, de amivel életemben először játszottam, az Caitlyn. Egy darabig bírtam vele, de aztán jött ingyenesnek Lux, gondoltam kipróbálom... 17/2/3-as statom volt Pvpben. Azóta sem álltam le vele, de mostanság LeBlancozom is (szeretem a kihívást :DD), azzal aratok. Kijöttem a Luxos gyakorlatból, de egy 20as statot bármikor összehozok :D
2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!