Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tnaks-ben melyik...

Máté1111 kérdése:

World of Tnaks-ben melyik nemzetnél vannak a legjobb önjáró lövegek (SPG)?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha lenne olyan hogy legjobb, akkor mindenki azzal jatszana nem?
2012. dec. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
németek elég jók pl. grille de igazából mindeggyik más de nem jobb/rosszabb...
2012. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mindegyik gép másban és másban jó. Ami nekem mostanában szemet szúrt azok az SU-26-osok. Pontosan lőnek erőset és gyorsan szóval 3-as szinten arra voksolnék. 2-es szinten sztem a Bison a legjobb mert magasan jobb a tűzereje mint a társainak.


Amúgy ajánlom ezeket ebből találhatsz érdekességeket: http://www.youtube.com/watch?v=lng07og1G7o


http://www.youtube.com/watch?v=K4Z4Cu1AFaM


http://www.youtube.com/watch?v=xtO-DW37YC8

2012. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én most vettem meg az M37-et (amerikai tier 3-as) és nem igazán tetszik, mert 16 mp a töltési ideje és nem bírom kivárni. Szóval elég keveset tudok vele lőni és nem is pontosabb mint a többi, max az benne a pozitív h nagyot lő :D de télleg nagyot! Egy kisebb tank egy lövés.
2012. dec. 26. 16:58
 5/23 anonim ***** válasza:
ha 16 mp-t nem birsz kivarni akkor mit csinalsz majd nagy tierben mikor percenkent losz kettot?
2012. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nah igen :S az a bajom. hogy mire betöltenek egy töltényt a csapattársaim rég szétlövik az ellent... és ha betöltik még akkor sincs 100% esélye, hogy el is találok valakit :/
2012. dec. 26. 22:54
 7/23 Phoney ***** válasza:

Ha rövid töltési időt akarsz SPG-nél, akkor ne menj Tier IV fölé... a nagyok közül egyedül a legnagyobb francia SPG tud gyorsan lőni, de az is csak 4-et, aztán 1 perc a tárcsere.


Az SPG lényege az, hogy lezúzza a nehéztankokat, amiket mások nehezen tudnak kilőni... esetleg kiszúrja az ellenséges SPG-ket. Nem a tűzgyorsaság az erőssége.

2012. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha golyószórót akarsz akkor menj a brit ágra. Ja és ne az spg-ékkel foglalkozz ne is TD-kkel és ne is a nehéztankokkal. Ezek használata türelmet és hidegvért követel. Ha ennyire türlmetlen vagy akkor med és könnyű tankok.
2012. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok türelmetlen, elkezdtem a szovjet TD-ket és nagyon tetszenek :) ezzel nem feltétlen kell előrerohanni pontos és erőset is lő :D az volt a bajom az SPG-kel hogy elszalad előttem egy ellenséges tank és lövés nélkül csak nézni tudom ahogy szét lő. Annyit szeretnék, hogy ha van rá lehetőség, akkor tudjak lőni és ne csak nézni, ahogy a többiek szétlövi, hatástalan voltam gyakorlatilag...mellette még viszek könnyű tankot is (szovjet BT-2 vonal) ezekkel próbálok scoutolni, csak a nehéz/közepes tankok simán kilőnek :/ Úgy ennyi tapasztalatot gyűjtöttem eddig. Vélemény? Vagy tipp, hogy mit kéne kezdenem?
2012. dec. 28. 23:04
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem BT-2-vel kell felderíteni. Vannak külön felderítő tankok mint a német Leopárd és VK2801, szovjet T-50, T-50-2 és az amerikai M24. Kis szinten a felderítés nem jut akkora szerephez mint nagy szinten. Amúgy ha sebzed az ellenség nagy gépeit már nem állsz tehetetlenül mert a társaidnak segítesz, hogy kilőhessék és ez nagyon fontos feladat.
2012. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!