Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monster Wow jobb mint a Tauri...

Monster Wow jobb mint a Tauri szerver?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tauri szerveren játszok, és sajnos tisztában vagyok a dolgokkal: gm-ek nemtörődömsége, 12-13 éves pofátlan kisgyerekek, allisok utálata, kataklizma elmaradása, pandaria elmaradottsága, stb. kicsit utálom is a taurit meg nem is, mert ha ezeket nézzük akkor utálom, de ha azt nézzük hogy ez a legnépesebb magyar szerver, ami még mindig fut, akkor igenis grat, mert ha nem lenne a tauri rengeteg ember ma nem játszana.


A monsterről mit tudtok?

Mikor indult? Mennyi magyar van rajta? Miben jobb vagy rosszabb a tauritól?



2012. dec. 26. 13:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam most hogy a Molten a jobb.
2012. dec. 26. 13:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden tört szerver szar.

Viszont még ennek ellenére is ahol a több magyar ott érdemes jáccani , ha 10évesek ha nem.

Amúgy az hogy a Tauri elmaradt , ott még jó .

Eredetisként mondom , a Cataclysm 1 kalap szar lett!

2012. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked, mert mások is mondták hogy a cata szar.
2012. dec. 26. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát játszottam taurin, monsteren, moltenen.

Monster-en egész sok a magyar, viszont annyira buggosak a küldik, hogy lvl 82-től csak mob öléssel lehet fejlődni szóval én onnan el is jöttem. Most ha catázok akkor molten hát az sem egy buggmentes szeró, de azért egy fokkal jobb mint a monster. De én így is mindig tauri-hoz térek vissza hiába szidják sztem az a legjobb tört szeró.

2012. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Molten a legjobb...

Főleg a Pure PvP szerver :P

2012. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A taurit nem a technikai színvonala miatt szídják, hanem a társaság és a GM team is szar.
2012. dec. 27. 21:49
 7/11 A kérdező kommentje:

de ahogy elnézem mivel rengetegen vannak most is rajta elfog még vagy 3 évig lenni a tauri :)

állitólag augusztusban lesz catás

2012. dec. 27. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
A Monster WoW max annyiból jobb hogy ott cata van, de ennyi, kész, kancs, nuku. Monster WoW tiszta bugos, sok a dc mert elvileg bugokat javítanak, SMS támogatásért kapsz szintet, pénzt, honort, pve tokent(nem tom catába mi a pontos neve) szóval szerintem ez már leír egy szervert...
2012. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A tauriba az a jó hogy sokan vannak magyarok de 2014.július.1.-én itt is be jön a cata és az nem olyan jó mint a wrath the lich king szerintem.
2014. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2017-ben vélemények a Monster-wow ról? jobb lett esetleg?
2017. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!