Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks játékban ha...

World of Tanks játékban ha egy tank eléri az "Elit jármű" státuszt, akkor hogyan tudom átváltani az összes elért tapasztalatát "Szabad tapasztalattá"?

Figyelt kérdés
A "TP Átváltás" menüben próbáltam, de nem engedi.

2012. dec. 26. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
de csak aranyért tudod ez a baj annyit meg nem ér 1 arany 25 tapasztalati pontot ér
2012. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval csak, akkor váltja át ha fizetek aranyat az átváltásért?

Egek micsoda idiótaság!

Így már világos mért nem engedte, köszönöm a válaszod!

2012. dec. 26. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
miert lenne idiotasag? a fejlesztoknek is kell fizetes
2012. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem idiótaság. Nekem sem tetszik, de ha nem lenne bevételük akkor miből fejlesztenék a játékot vagy egyáltalán hogy tartanák fenn? Én is költenék rá ha lenne annyi fölös pénzem..
2012. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát jó de akkor ne reklámozzák úgy hogy ingyenes, lényegében igen, de csak tier 6 utána a többi nagy tankot meg premium tudod fenntartani...

Amúgy meg az premium tankok (nagyobbik) pofátlanul drágák!

2012. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a jatek ugy van tervezve hogy draga legyen a nagy tierek fenntartasa, nem feltetlenul a premium miatt, hanem hogy tobben jatszanak (farmoljanak creditet) kozepes tiereken,
2012. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vida Sándor ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó az, hogy majdnem mindent elérhetsz ingyen is sok játékkal, pénzért viszont előnyökhöz juthatsz, de ezek nem akkora előnyök, hogy általa élvezhetetlen az ingyeneseknek a játék. És igen, a fejlesztőktől sem kell sajnálni a bevételt, hiszen folyamatosan dolgoznak rajta, alakítják, javítják, nem úgy mint az offline játékok esetében, amit megcsinálnak, kidobják az üzletekbe és várják a pénzt.
2012. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
persze nem azért drága hogy vegyél prémium tankot... látszik semmi nem értesz a kereskedelemhez. de pont azért drága a fenntartása és a megvétele is.fizetés nélkül is lehet nagy tankot venni csak ahhoz rengeteg munka kell meg az sem árt ha tehetséges a játékos. tp átváltás persze pénzbe kerül de az aranylőszer már kreditért is van jó ideje.nagyon hasznos.én nem használom de a sok szerencsétlen miatt aki igen manapság már a páncél semmit nem ér.kivétel t95 és t110e3.
2014. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az meg nevetséges hogy javítják a játékot.inkább rontják. mindent ami szórakoztató repül belőle kifelé. arty, derp gun arannyal,elismerem azt még én is használtam rendkívüli kikapcsolodás volt a nagy tieres csaták közt.aztán most a td nerf a sok síró miatt.utána nehéz tankok aztán lehúzhatják magukat a vécén.megjelentek a riválisok szépen mindenki átmegy oda.
2014. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!