Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a az airsoft...

Melyik a jobb a az airsoft vagy a painball?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Szinte ugyan olyan a kettő csak a különbségek az airsoftban 6mm-es műanyag golyókat lő,a paintballban festéket.Az airsoftban kell egy kis becsületesség ha eltalálnak nem hagy nyomot neked kell bevallani hogy eltaláltak.
2012. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a jobb a foci vagy a kosár?

Személyenként mindenki mást mond, ki melyiket szereti, sok a hasonlóság és sok a kulombség.

Paintballban futsz és losz, élvezetes játék, gyors, rovid, rovidebb a lotáv.

Airsoft az más, én ezt játszom. Csapatnak sokkal jobban egyutt kell dolgozni, megbízni egymásban, éberebbnek lenni. Érdekes, de szerintem az airsoftosokban van egy fura kis beutés, mintha máshol járna az eszuk, de kozben mégis teljesen tud rád figyelni. Szerintem bennem is van ilyen beutés.

2012. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is airsoftozom. Sokkal élethűbb és megfontoltan kell játszani, no meg becsületesen. :)


Személy függő ez nagyon...!

2012. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbáld ki mind a kettőt és kiderül hogy neked melyik tetszik. És utána írd le légyszi.... :D (NEKEM az airsoft jobban bejön, viszont a paintball sem rossz... de én elfogult vagyok) :)
2012. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!