Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik az Aion?

Utap kérdése:

Miért nem működik az Aion?

Figyelt kérdés
Aion free to playyal szeretnék játszani. Mivel nekem lassú a netem ezért haverom gépéről a játékot átmásoltuk az enyémre, beállítottuk a játék mappajánák helyét, file check megvolt. A gameforge live ben pipa jelzi a játékot rákattintok a play nowra de nem csinál semmit csak átvált szürke patch checkre és vissza villan a zöld play nowra megint.. nemtudom mi baja lehet de eléggé idegesítő.. vki vmi megoldás??

2012. dec. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

az a baja hogy masoltad es nem telepitetted

nalam pl a D-re van telepitve, de a jatek a C-re is csinalt 1 gameforge mappat

mellesleg en is lassu nettel szedtem le, nem is egyszer,

2012. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom kb. 1 hónapig, aztán rájöttem!

Ott be lehet állítani a jobb felső sarokban az országot ugye? Ott ha nálad van North America, akkor állítsd át arra! Ha nincs akkor csináld ezt: Menj Google keresőbe, és keress rá erre: Aion North America

Ha megvan akkor kiad egy olyan oldalt aminek neve: "Aion (North America) - NCSoft Software Informer"

Onnan töltsd le ami ott van, és telepítsd oda ahol a játékod van! A telepítés végén kitesz neked egy parancsikont az asztalra (angolul desctop -ra) és azzal indítsd :D

Remélem segítettem :) Hajrá! Ez nekem is segített!

FONTOS!: Ha a Laucherben van North America (vagyis az országoknál át lehet tenni North America -ra),akkor ne töltsd le ezt csak állísd át!

2012. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2, a Free2play Aion-nak semmi koze North Amerikahoz, ott a TrulyFree van
2012. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És kit érdekel?!

Aion? Igen!

Free? Igen!

Játszható? Igen!

Ugyanojan mint az Aion Free-to-Play? Igen!


Hát akkor?

-.-'

2012. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!