Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike steam: Source...

Krist25 kérdése:

Counter Strike steam: Source steamhoz hozzá lehet adni ingyen 1.6 steamot?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy Counter-Strike: Source steamot. Regisztráltam egy Steam fiókot magamnak, és aktiváltam a játékhoz kapott kódot. Ehhez az accounthoz nem lehet hozzárakni ingyen egy 1.6 verziós steamot? Mert azt mondták barátaim, hogy rá kell menni arra(Steam-on belül), hogy játékok megnézése, és ott a bal alsó sarokba menjek rá hogy játék hozzáadása, azon belül hogy Non-Steam játék hozzáadása, és ott kattitsak rá a Non-Steamos CS 1.6 játékra, és az steamos lesz. Ezt megcsináltam, de azt írja a játékhoz a tulajdonságoknál, hogy Nem steamos mós, vagy ikon. Mit ronthattam el; vagy mit kéne csinálnom?

2012. dec. 28. 17:23
 1/1 anonim válasza:
Te semmit. A barátaid retardáltak. Olyan nincs hogy pl valamit letöltesz cs1.6 és aztán setamen hozzáadod és eredetis lesz.Ugye NON-STEAMes játék=Nem steames játék hozzáadásakor csak az indítófájlt rakod hozzá hogy kényelmesebben indíthasd, nem lesz steames vagy iesmi. Haverjaidnak mond meg hogy mással trollkodjanak vagy menjenek el megint az észosztásra.
2013. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!