Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 13-ban, milyen billentyűk...

Fifa 13-ban, milyen billentyűkombinációval tudom üresbe futtatni a támadó játékosaimat?

Figyelt kérdés

Online játszom bajnokságokban és az ellenfeleim többsége üresbe tudja futtatni a támadóit, amelyeket (abban a pillanatban) nem ő irányít.Nehéz kivédekezni.Amúgy a Q+S-el passz után megindul a játékos, de náluk passz nélkül is előre rohannak.Ha jól emlékszem a régebbi Fifákban csak simán Q-t kellett nyomni, de a 13ba nem reagál rá.

Köszönöm!



2012. dec. 30. 09:46
 1/1 nota25 válasza:

Érdekes...de igazad van..a régebbi fifák-ban csak Q-t kelett nyomni..de sztem ha nyomod a Q-t azért üresben tudod futtatni!


Nekem sem jön be mindenkor. De a kérdés engem is érdekel ha van stabilabb megoldás

2012. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!