Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steamen vettem egy játékot...

Juliuscezar kérdése:

A Steamen vettem egy játékot amit úgy hívnak hogy Assassin s Creed 2 és megvettem le is toltottem az de az aktiválókód nem jó nem helyes nem tudom hogy mi lehet a gond. Nem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
elindítom a játékot és azt írja ki azt hiszem hogy a ubisoft hogy:Unable to find the Ubisoft Game Launcher, please re-install Assassin s Creed 2. Ubisoft Game Launcher: Error Code 2. és én újrainstalláltam kétszer is de nem megy mindíg ugyanezt írja ki és az aktiválókódot ha beírom akkor nem jó azt írja ki hogy érvénytelen . Mit tegyek?
2012. dec. 31. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Skidrow crack(legelső): [link]


A ddl-t másold a ubi game launcher mappájába, írd felül az eredetivel és indítsd a játékot a parancsikonjával.

2013. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nekem nincs olyan mappám
2013. jan. 1. 18:48
 3/27 anonim ***** válasza:

Tedd fel a Ubisoft Game Launchert ( [link]


Utána, rakd bele a mappájába az említett ddl-t :D És indítsd el a játékot.

2013. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Bocs szar a link: [link]
2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
azt írja ki a pc-m hogy ennek a programnak egy újabb verviója van a gépemen és nem tudom hogy melyik újabb verzió mert én nem látok semmilyen olyan programot amely a játékhoz kapcsolódna nincs olyan program a gépemben és ebbol kifojólag azt a programot amit te megadtál nem tudom telepíteni. most mit tegyek?
2013. jan. 2. 00:58
 6/27 anonim ***** válasza:
megpróbálhatom feltölteni a fájlaimat ami megmondom hova rakj és úgy lehet próbálkozni így megfelel? :D magyarán felrakom neked a ubi launcher mappámat :D
2013. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Bocs nem tudom felrakni nagyon szar a feltöltésem és 100MB, hát esetleg megpróbálhatod kicsomagolni 7zip-el azt a 23MB-os fájt.
2013. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom akkor kuldheted a fájlt :)
2013. jan. 2. 10:24
 9/27 anonim ***** válasza:
Utólag írtam hogy nem tudom sajnos, mert nagyon lassan töltök fel, és 100MB mire felmenne lemenne a nap, keresgélek valami alternatív megoldást.
2013. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Találtam egy verziót amit csak fell kell rakni és megy, elküldöm privben, ha találok olyat amin még van seeder. Azt a steames-t meg törölheted is akkor, elég ha ezt felrakod.
2013. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!