Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem bírok lányommal és nem...

Nem bírok lányommal és nem tudom mi lehet az oka? Melyik gondolat lehet a helyes? 20 hónapos a lányom,1 hete kezdte a bölcsit. Nevetve ment már az első nap be NÉLKÜLEM! Semmi gond nem volt vele, játszott, barátkozott, evett, ivott.

Figyelt kérdés
A 3 napon kapott 2 oltást, ami a bölcsi kezdéshez kellett. Azóta a bölcsiben sír egész nap, itthon nem bírok vele, rá szólni semmiért nem lehet, mert ordít és hisztizik. Vagy éppen meg sem hallja hogy 20szor elmondom nem szabad. A bölcsitől változott volna, rájött hogy ez állandósulni fog, hogy megyünk minden nap, vagy az oltások miatt érzékenyebb? Most hétvégén hogy nincs bölcsi, így is ugyanezt csinálja. És amúgy meg nagyon barátkozós típus, nem igazán bújik a "szoknyám alá".
2010. márc. 21. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem megijedt, hogy ezentúl ha bölcsibe kell menni, akkor mindig szúrkálni fogják. Vagy ha nem mindig, akkor gyakran.
2010. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem a bölcsiben kapta az oltást, hanem mikor 3. napja mentünk bölcsibe, az után kapta a doktornőnél. Bocsi.
2010. márc. 21. 11:27
 3/3 anonim válasza:
talán csak nehezére esik neki feldolgozni azt a sok új ingert ami érte. mi felnőttek is nagyon kimerültek és idegesek tudunk lenni egy hosszú hét vagy nehéz munkanap után, egy gyereknek is ugyanígy megterhelő lehet, ha hirtelen ennyi változás történik az életébe. szerintem meg fog nyugodni.
2010. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!