Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mely gombokkal kell irányítani...

Mely gombokkal kell irányítani meg index-elni stb az Omsi bus simulator-ban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Irányítani a num gomboknál:

- 8as = előre

- 2es = hátra

- 4es = balra kormányoz

- 6os = jobbra kormányoz


Elindítani a buszt:

M gomb.

Kézifék kioldása: "."

Üresbe rakni: N

Sebességbe rakni: D

Tolatásba rakni: R


Irányjelző bekapcsolása: numpadnál a 7es és a 8as gomb

értelem szerűen a 7es = balra irányjelzés

9es = jobbra irányjelzés

Ha AL buszokat használsz annál, ha elforgatod a kormányt 180fokba minimum és visza csavarod automatikusan kikapcsolja az irányjelzőt.

Ha viszont letöltött buszt használsz, ott viszont nem mindegyik ilyen ott pedig a numpad "," amire általába az van írva, hogy Del.


Ha bármi kérdésed lenne, nuygodtan írj pm-et meg próbálok neked segíteni :D Pls egy zöld kezet, ha segített a válaszom.!

2013. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.

Elrontottam... ott az irányjelzőnél a jobbra index az nem a 8as, hanem a 9es csak félre gépeltem.

2013. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ajtónyitást mivel kell?
2017. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az alap buszoknál először a NUM padnál megnyomod a " - " (mínusz) gombot,(ezzel kioldod az ajtóféket), majd megnyomod a " / " (per) ezzel a balszárnyat nyitod a " * " (csillag) ezzel pedig a jobbost. Utána, ha bezártad az ajtókat megnyomod ismét az ajtóféket és mehetsz is tovább.


(Alap buszokhoz visszatérve, mint pl. MAN SD 202 ott ahogy kioldod az ajtóféket automata vezérléssel kinyílik a hátsó ajtó persze, ha az utas jelez, hogy le akar szállni.)


Vannak olyan buszok, ahol nincs ajtófék, így a hátsó ajtó manuális működtetésű. Ebben az esetben csak simán a " - " (mínusz) amivel az első ajtót vezérled és értelem szerűen a " * " (csillag) amivel pedig a hátsót.


Remélem tudtam segíteni.

2017. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!