Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem sajnáljátok a Sims-ben a...

Nem sajnáljátok a Sims-ben a szereplőiteket mikor megöregednek és meghalnak?

Figyelt kérdés
Jó, tudom hülyeség, de mikor már hónapok óta bajlódom velük: egyetem elvégzése, házasság, munkahelyi előremenetel, gyerekek, barátságok stb. és ugye egy idő múlva megöregszenek, meghalnak, akkor olyan érzésem lesz mintha felesleges lett volna. Vagy ti hogy játszátok? Mindig megitatjátok az életelixírrel hogy fiatal maradjon? Esetleg utána a gyerekeikkel "mentek" tovább?
2013. jan. 4. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kikapcsoltam az öregedést :)(sims3)
2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Na igen, de nekem 2 van... :(


Csak nem tudom mit csináljak velük :D

2013. jan. 4. 18:23
 3/20 anonim ***** válasza:

hát én vagy tovább megyek a gyerekeikkel vagy csinálok egy új párt

nekem mindig az a kedvenc részem mikor megismerkednek, összeházasodnak aztán jönnek a gyerekek

odáig el se jutok hogy megöregedjenek

2013. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek tovább a gyerekeikkel, szeretek hatalmas sokgenerációs családfákat létrehozni :)
2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
énis kikapcsolom az öregedést:D sims2 ( írd be: "aging off" )
2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csítelj. 2 perc alatt gazdag leszel, és onnantól hamar megvagy mindennel.
2013. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
de igen.. egyszer csináltam Fluor és Sp simeket.. annyira nehéz volt elbúcsúzni, még sírtam is :/ de ez az élet rendje...
2013. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én nem használok ilyen csaláskódokat, mert elveszik az igazi játékélményt szerintem.


én is nagy, generációkon átívelő családokkal játszom, és azok, akiknek kalandos életük volt, azoknak a halálát néha meg is siratom. tudom én is hülyeség, de nekem mindig a szívemhez nőnek a karakterek, és nem felejtem el őket...

2013. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7 xD

nem vagy te egy picit kocka egyébként?"már hónapok óta bajlódom velük"

2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Én is szoktam sajnálni őket, főleg ha olyan hal meg akivel sose volt problémám, jártas volt egy csomó mindenben meg sikeres is volt. Egyébként úgy szoktam hogy egy adott házban lakik több generáció, aztán a régiek szépen kicserélődnek a fiatalokra, és velük megyek tovább.
2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!