Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem sajnáljátok a Sims-ben a...

Nem sajnáljátok a Sims-ben a szereplőiteket mikor megöregednek és meghalnak?

Figyelt kérdés
Jó, tudom hülyeség, de mikor már hónapok óta bajlódom velük: egyetem elvégzése, házasság, munkahelyi előremenetel, gyerekek, barátságok stb. és ugye egy idő múlva megöregszenek, meghalnak, akkor olyan érzésem lesz mintha felesleges lett volna. Vagy ti hogy játszátok? Mindig megitatjátok az életelixírrel hogy fiatal maradjon? Esetleg utána a gyerekeikkel "mentek" tovább?
2013. jan. 4. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én sosem jutottam el odáig hogy meghaljanak. újra és újra csináltam új családokat :)
2013. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én a való életben élek...
2013. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ennyien írtatok!


Amúgy pénz kódozni szoktam, de valami rendszert szeretek az életükbe rakni :D Mármint hogy történjen velük valami, mert unalmasak nekem ha mindig otthon vannak.


Most van egy házaspárom. Egyetemen jöttek össze, lediplomáztak, majd házasság, most van nekik két gyerekük. De lassan a gyerekek is felnőttek lesznek, így nem tudom mihez kezdjek velük :D Mert így 4en még okés, de ha valamelyik megházasodik, akkor lesznek 5en, 6an és az már sok.

De tényleg lehet hagyom hogy kimúljanak. Mert egy idő után már nem lesz bennük semmi lehetőség. Vagy elköltöztetem őket majd külön...

2013. jan. 4. 22:09
 14/20 anonim ***** válasza:
12.-el egyetértek :) Én olyan játékokkal játszok amiket élvezek, de egy ilyen álom világban élni soha nem fogok.
2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ti mind betegek vagytok!főleg te,kérdező!!!!!
2013. jan. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5 meg 6 gyerek? Mi ez a Kolompár família vagy mi?
2013. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én nem szoktam sajnálni őket. Egyszer már csináltam olyat hogy nagy generációs családot hoztam létre, és egy idő után arra mentem, hogy az öregek meghaljanak, a fiatalok tovább éljenek és meghaljanak. :) Jó kicsit talán morbid. xD
2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem egy álomvilág... ez egy másik világ, amit ti soha nem fogtok megérteni... :D


És attól, hogy hetente 1-2szer leülök 3 órára max simsezni, attól még lehet több életem van, mint nektek, okoskodóknak. Normális párkapcsolatom van 2 éve, anyukámmal sokkal jobb viszonyom van, mint az összes többi ismerősömnek, sok haverom van, és néhány igazán igazi barátom. És melyikőtök büszkélkedhet ezzel nagyokosok? Ennyit erről :D

2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

én alapból arra hajtok hogy mindig megölöm őket:D ezért grillezek a konyhába hogy kigyulladjon xD


másrészt meg nem értem mi a jó a játékban szerintem tök unalmas...

2013. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
Mivel ez a játék célja....NO!
2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!