Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban hogy tudok másik...

A sims 3-ban hogy tudok másik családot csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy családom, pár napja a menhelyről kutyát akartam örökbe fogadni(a kutya azóta sem jött), és a városszerkesztő módba nem tudok kilépni ezáltal. Úgy gondoltam hogy csinálnék egy másik családot, de utána vissza lépnék a mostanihoz, úgymond barátokat akarok nekik, és kutyát is amit majd tőlük örökbe fogadhatnának :)

Mielőtt belépek a családhoz van ott olyan hogy új játék, de akkor elveszik a a családom meg az összes eddigi, nem?

Előre is köszönöm a segítséget! :) <3



2013. jan. 5. 09:51
 1/5 Lunala ***** válasza:
Elveszni nem vesznek el, de az újonnan készített család nem fog találkozni a régivel. Ahhoz, hogy ugyan abba a játékállásba, ugyan abba a városba tegyél még családot, a Városszerkesztő módba kell belépned, és ott megcsinálni őket. Tudom, írtad, hogy nem tudsz oda belépni, de máshogy nem tudsz újabb saját családot ugyan abba a városba beköltöztetni :/
2013. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Esetleg azt megtudod mondani hogy mennyi idő még a menhelyről hozzák a kutyámat? Már jó pár napja várok rá :S

2013. jan. 5. 14:40
 3/5 Lunala ***** válasza:
Nem emlékszem mert rég fogadtam már örökbe, de sztem max 3 nap. :/
2013. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a kutyat(v. vmelyik allatot) mindig kihozzak 1 napon belul. Nem, nem veszik el, nekem inkabb mar torolni kene csaladot. ;)
2013. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát erről akkor lecsúsztam, valószínűleg nem vettem észre mikor hozták a kutyát...:(
2013. jan. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!