Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha vettem HDD-re egy játékot...

Ha vettem HDD-re egy játékot xbox live-ról, akkor azt ha másik gépem lesz, de kiveszem a hdd-met és belerakom, ott is működni fog?

Figyelt kérdés

Valamint még annyi, hogy új készüléket szeretnék venni, de ugyan úgy xboxot, és láttam, hogy át lehet másolgatni a dolgokat hdd-re vagy az xboxra, és úgy is működnek. Tehát ha én mondjuk azzal akarnék pénzt keresni, hogy más emberek pendriveját lekonfigurálom xbox hdd-nek, rámásolom a játékot, és az illető hazaviszi, fog tudni játszani a játékkal?


Köszi a választ. Meg mondjuk az se lenne jó, hogy megvettem a játékot, és ha átrakom az új gépembe a hdd-t akkor nem fog működni.



2013. jan. 5. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, ha van uj gép és megvan a régi hdd, akkor csak bejelentkezel az xbox live os profilodba, live legyen rákötve, és a LICENSE TRANSFER menüben ami kell, átrakod a jelenlegire a JOGOKAT a használathoz, semmi mást. Ha másnak odadod, nem tudja használmi, mert az ő gépén nincs meg a JOG. ezt csak fél évente tudod átrakni 1 szer. Nem érdemes szórakozni vele, hogy másnak odaadod.
2013. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!