Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect Trilogy hiba....

Mass Effect Trilogy hiba. Miért nem magyar a Mass Effect első része? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy online vebáruházból egy Mass Effect trilogy kiadás ebben a kiadásban benne van a mass effectnek mind a 3 része elvileg az első kettő magyar felirattal de ahogy feltettem az első részt látom hogy nincs sehol a magyar nyelv csak angol, francia, spanyol és orosz elérhető. Már írtam az EA nek hogy mi a franc van úgy mégis és azt írták hogy már tárgyalnak a BioWare-al mert nincs lokalizálva még. WTF? de ha nincs lokalizálva akkor mért forgalmazzák? Ha bárkinek van vagy volt ilyen problémája az írja le ide legyen szíves.

2013. jan. 5. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez. Letöltöttem egy magyar nyelvű kiegészítést. Igaz, a párbeszédek így sem magyarul vannak.

De azért szemétség, hogy az ember a sok pénzt kifizeti nekik, és ők meg így tojnak ránk. Ha meg letöltjük torrentezéssel, akkor fel vannak háborodva a kiadók. Hát csak legyenek! Ezentúl én is így teszek.

2013. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezzel nem is lenne gond hogy nem magyar csak akkor ne virítson a magyar zászló magán a játékon és a játék tokján. Plussz ahonnan vettem ott is úgy hírdették hogy az első kettő rész magyar(dejó) még azt is odaírták hogy előfordulhat hogy az első két résznél mivel magyar nem lessz elérhető más nyelv, hát nagyon -.-" valóban elérhetetlen de nem az angol hanem a magyar. Nem is lennék ennyire felháborodav ha nem 10 ezer Ft ba került volna.
2013. jan. 8. 14:47
 3/6 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet fel is húztak vele. :S
2013. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen ma voltam az egyik Media Marktban és megütötte a szemem hogy árulják ezt az istentelen átverést ott volt a polcokon Mass Effect Trilogy 9990 Ft-ért ez már csak azért érdekes mert melette pedig ott volt a mass effect 3 ugyan ennyi ért XD. na de a Trilogyn rajtvan még mindíg hogy magyar első két rész de sajnos mi már tudjuk hogy ez nem igaz. :(.
2013. jan. 12. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
az 1-2-höz kell magyarítást tölteni..(me2 agyar nyelvi fájlok)
2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!