Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3-hoz tudtok adni egy kis...

Sims3-hoz tudtok adni egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Kaptam egy küldetést: javítsam meg a rádiót, és vigyem vissza a tulajnak. Elvileg a családi eszköztáramban van. Ezt hol tudom megtalálni? Mert a Sim eszköztárában nincs benne. Valami más a családi eszköztár?

Meg a gimis gyerek kapott egy feladatot, hogy valami kazánt kell megjavítania az iskolában. Azt hol tudom megcsinálni?


2013. jan. 6. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A családi eszköztár az ott van, hogy bemész vásárlásmódba.És ott vannak egymás alatt olyanok, hogy szoba szerinti elrendezés az alatt, hogy kategória szerinti elrendezés NA ÉS AZ ALATT van a családi eszköztár.Azt hiszem, hogy ilyen kis doboz a jele...Ezek a nappal/éjszaka meg az ilyen ikonok mellett vannak egymás alatt...Remélem érthető.:D

A kazánosat meg gondolom ha iskolába van a gyerek akkor lehet ott kiválasztani a kis ikon alatt, hogy vegye lazán meg dolgozzon keményen stb...Na szerintem ott ki lehet választani, hogy javítson kazánt.:D

2013. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Király, köszi :) Mindjárt meg is nézem!

Abban még tudnál segíteni, hogy hol tudom megnézni a sim edzettségét? A sims 2-ben tudom hol volt, de itt sehol nem találom...

2013. jan. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!