Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka választásban kérnék...

Pelenka választásban kérnék szépen segítséget. Tudtok ajánlani valami jót?

Figyelt kérdés

16 hónapos kisfiamnál eddig pamperst használtunk, szuper volt, maximálisan elégedett voltam vele.

Mostanában azonban minden reggel átpisili a pelust. Szegénykém tiszta pisi reggelre. Melyik pelust ajánlanátok, ami olyan vékony, kényelmes, mint a pampers, de kicsit többet bír. Csak éjszakára kellene, mert nappal tökéletes a mostani.

Ami még fontos, hogy nagyon kis vékony combú a babám, így pl a huggiest rá se tudtam adni, mert löttyögött rajta. :)


2012. dec. 29. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam mikor átáztatta a pelust, egy mérettel nagyobbra kellett váltanunk. Utána nem volt gond. Nálatok nem ez lehet a baj, hogy már kicsi rá?
2012. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, már próbáltam, akkor még rosszabb volt. De köszi az ötletet! :)
2012. dec. 29. 11:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont próbálj meg olyat, aminek a gumírozása erősebb. Én úgy tapasztaltam anno (kisfiam már nem pelusos), hogy az ugyanakkora méretű Libero pl. szűkebb, de ugyanannyi nedvességet fel tud szívni. Vagy még a DM és Müller saját márkás pelusok sem voltak rosszak.
2012. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 2 hónapos koráig Pamperst használtunk, de mikor 1 éjszaka alatt volt h 3x kellett öltöztetnem, na akkor váltottunk. Azóta Liberot használunk, már 11 hós nagyfiú, maximálisan elégedett vagyok vele.
2012. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén pampersről ( büdös volt reggelre) váltottam Liberóra.
2012. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok! Első körben kipróbáljuk a Liberot, hátha! :)
2012. dec. 29. 11:40
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, a szag valóban nagyon átmegy rajta. Ha bekakil akkor olyan a szoba, hogy húú!!!
2012. dec. 29. 11:41
 8/19 anonim ***** válasza:
liberó!!!
2012. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Arra még nem gondoltál, hogy lecseréled róla a pisis pelenkát(hajnalban) és tisztába teszed, h ne ázzon reggelig a gyerekek a pisiben????
2012. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na, a nagyon okos megszólalt! Gondolod, hogy nem cserélem le? Hajnalban megyek be hozzá, és cserélem, de mondjuk, ha nem kelne fel arra, hogy pisis a pelusa, akkor szépen alhatna reggelig! Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!

Amúgy mi bajod van? Nincs más akibe beleköthetnél?

2012. dec. 29. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!