Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rc autót vettem, de dadogósan...

Rasn79 kérdése:

Rc autót vettem, de dadogósan kanyarodik. - olcsó elemek itt bosszulják meg magukat? - az van írva az autó dobozára, hogy akkut ne használj hozzá! Miért? - az lenne a célom, hogy legalább jó irányítású lehessen, van rá esélyem?

Figyelt kérdés
New Bright 1/14 Buggy (nem Interceptor), dadogós kormányzás...

2013. jan. 7. 02:11
 1/2 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET MINDENKINEK!

naszóval sokan mondják, hogy elszállt népség a modellező, mert úri fiúk-lányok apuci pénzéből élve veszik méregdrága játékjaikat! kezdek egyet érteni...

ha valaki mégis a sorsomra jut, kis segítség:

- a kormányzó villanymotor, és a meghajtó villanymotor teljesítményfelvétele okozta, hogy gyenge elemekkel nem lehetett élvezni a vezetést

- (leírás szerint ne tegyünk bele akkut), de akkuval egészen jól ment, bár a hatótáv elég gyenge, mint a motor!

- az eredeti 5 meghajtóelem mellé sorba bekötöttünk még 2 elemet, így összehasonlíthatatlan lett a dinamikája a gyárival, és a motort sem viseli meg annyira, hogy hamar tönkremenjen!

- eddigi ráfordításaim meghozták a várt célt, élvezetesen tudok véle játszani... ma épp (triálféle ügyességi) verseny lesz :)

- 6900 HuF New Bright Mud Slinger Buggy (Tesco)

- 2X1395 HuF SimPex AA akku (2X4db) (Interspar)

- 100 HuF 2db-os AA tartó (Duovill kft)

- kb max. 1000 HuF 3db akkutöltő (Pe-Csa környéki bolhapiacon)

- összesen: 10790 HuF és még lehet tuningolni a gépet másik motorral, másik kasztnival... némi ráfordítás... tehát ha van havi 1-2-3 ezresed, igenis jó szórakoztató cuccod lehet!

u.i.: aki eddig nem írt, mert komolytalannak tartotta a segélykérésem, az ne írjon... kösz!!!

2013. jan. 21. 12:56
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy hatalmas ugratásnak hála, letörött 2 fog az egyik meghajtó fogaskerékről, így működésképtelenné vált a játék. Egy fél másodpercnyi szomorkodás sem volt, hiszen van csomó modellalkatrész bolt, ahol kismillió hasonló, vagy pont ilyen fogaskerék van! - gondoltam...

Elmentem az Árpád híd közelében levő egyik boltba, ahol igazán nem foglalkoztak vélem, rövid szemrevételezés után ajánlottak egy fogaskerékgyártó öregembert, aki jó pénzért legyárt szinte minden ilyesmit. Na ekkor már kicsit kezdtem lehandolódni. Gondoltkoztam, hogy keresek boltot, ami nem modellbolt, és onnen szerzem be a cuccot.

Most épp egy ismerős alánlotta fel segítségét, aki akár le is gyártaná a cuccot (nagy tapasztalata van az otthoni ügyeskedésben). Nemrég hívott, miszerint elkezdte a legyártást, de a neten is talált egy modellboltot, ahol szerinte lesz ilyen. Szabad kezet kapott! Majd jelentkezik...

folyt. köv.

2013. febr. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!