Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható régebbi olcsó...

Megbízható régebbi olcsó automata autó?

Figyelt kérdés

8-15 év közötti megbízható automata váltós autót keresek.

Létezik ilyen? maximum 5-800 e. körül. Autónavigátoron olvasgattam de igazából nem találtam. Márka, típus ?


2012. nov. 2. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk Honda civic. Számolj viszont azzal, hogy ezek a régebbi automaták jóval többet esznek, mint a manuális társaik!
2012. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
használtauto.hu-n a bövitett keresöbe beirod az összeget a válto tipusát/automata/az évjáratot stb. és kidobja az aktuális autokat.sok sikert
2012. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Nos most ha belegondolsz a kérdéseddel meg is válaszoltad a problémád:

"régebbi olcsó automata autó"

ami régi eleve produkálja majd a kisebb hibákat néha nagyobb meglepetéseket, ami olcsó az eleve nem szokott jó lenni, az automata meg mivel ritka errefele mint a xar, és nem is értenek hozzá különös hibapont. Egyáltalán minek neked épp ilyen?

300-ért vegyél valami tömegmodellt, Corsa B, Astra ha mázlid van kifoghatsz egy jó Golfot benzinesben, Swift, stb.

2012. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És mondjuk 2000-2003 közötti Volkswagen-ek se jók automatába ? vagy manuálisban ? igaz drágábbak is.

És az örök kérdés : benzin vagy dízel ? A dízelt melegíteni kell beindítás után? Vagy ez csak a nagyon régi autókra igaz ?

2012. nov. 2. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy automata, mindig is kényesebb volt mint egy manuális, és ez igaz az újabb modellekre is. minél újabb, annál bonyolultabb-drágább.

Szerintem tökéletesen jó egy manuális vw is.

Dízelt csak akkor vegyél, ha sokat is mész vele, mert úgy spórolhatsz is vele, de ha csak munkába meg a haza útra kell, szerintem elég a benzines is.

És nem is érhet annyi meglepetés mint egy dízellel. (turbo, porlasztó, porlasztócsúcsok, adagoló, nagynyomású szivattyú)

2012. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!