Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani néhány...

Tudnátok mondani néhány érdekes/izgalmas játékot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kissé nehéz így kapásból mondani, de esetleg Clive Barker's Jericho vagy a Metro 2033. Ém elég izgalmasnak találtam.
2013. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
atoll függ milyen kell !! ha horror akkor dead rising2 ,left4dead2 stb ha töbjátékos akkor az előző l4d2 vagy planet side 2 vagy batlefild 1-2-3 én ezek ajánlom de ami a favoritom az a world of tanks (WOT)
2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így nehéz mondani gépadatok és stb. nélkül nélkül de:

a Gta San Andreas-t feltétlenül, azért mert érdekes azthiszem van 104 küldetés hozzá ez körül valahogy.Beletelík némi időbe mire teljesen 100%-ra végigjátszod. Minden egyebet és mellékküldetést meg kell csinálnod.Izgalmas nehéz könnyű és rengeteg információt szedhetsz ki belőle. Van az egésznek története is. Csalás kódok is a segítségedre áll. Egy-két csúnya szó elhangzik benne de nem nagyon érdekes 16-17 éves korosztálynak ajánlott szerintem de pl.: itt vagyok én 15 éves fiú én is játszok rajta. A küldetések nagyon izgalmasak mint mondtam. Van hozzá segítség is. Megnevezve két fajta verzióval játsszol ha játszol vele : Singleplayer és a Multiplayer. Miután sikerült végigjátszanod utána ott vannak a modok + küldetések de mind modban 1500-1600 mod körül van hozzá. Fajtái: Cleo,Data,Models,script,img,iwd,skin... Nagyon jó játékélmény egy két buggal benne de nem számít.


A másik játék a Call of Duty magyar jelentése Hív a Kötelesség. 9 része van a játéknak és hamarosan fog ki jönni a a Vall of Duty 10 Ghost néven. Kíválóan ábrázolja a Második világháború történetét fontos megtörtént esemányeit egészen az 1.részétől sorolva a : 1,2,3,5 részei ábrázolják a Második világháboró történelmét. Nekem az ilyen fajta játékok bejönnek. Úgyanis Amerika,Britannia,Oroszország összefogott egy kiharcolt szövetséggel a Német,Japán,(Arab) ellen...Grafikája az első részének még nem annyira szép de viszont már a Call of Duty 2 akkora sikert aratott hogy elnevezték 2005-ben " Game Of The Year" ami azt jelenti az Éve játéka játékának. Grafikája rengeteget fejlődött és ezután már csak fejlődött tovább a Call of Duty széria. kiejtés szerint:"Káll of Dáti" de csak kiejtés szerint. Győnyörű játékélményt nyújt. Úgyanis az Activison érti a dolgát.


Left 4 Dead:

Egy játék ami eredetileg Orosz, és Oroszországban is játszódik 2 része van. Az első rész jobban bejött úgy az emberek 67%-ának.Társaid első részben:

Francis:Egy motoros izmos segítőkész csávó.Általában megszokottan mindig melletted van és fedez. Shotgunnal és a gépfegyverrel bán inkább jól.

Zoey:Foglalkozása: nemtudom. Fegyverek közül inkább a mini smg-vel és a távcsöves (sniper)-el bán jól. Általában ő hátulról fedez.

Bill:Öregebb kicsit mint a többiek úgy tudom hogy ő a legtapasztaltabb.Gépfegyver és smg az erőssége.

Louis:Bőrszíne:barna.Ő is melléd áll fedezőként. Szintén neki is a gépfegyver az erőssége és a mini SMG.

Zombik: átlagos zombik neked támadnak ütnek, belőlük van a legtöbb amikor riasztod őket vagy éppen jön a horda nagyon erősek.

Speciális zombik: Whitch (azazz boszorkány) Úgy ismerem történetét hogy egy normális nő/lány volt amég elnem terjedt ez a zombi fertőzés/betegség/invázió. Miután zombi lett a játékban csak sír és sír és tiszta ideges.Félelmetes hangját már messzíről meglehet hallani.Ha meglövöd akkor légy felkészült és őt célozd mert ha úgyanis meglövöd egy nagyont felsikít ordít és neked támad neked fut,széttép,leterít,közben magát tépkedi ami vicces.

Smoker:Ő egy otthon nélküli lehetett azazz csöves drogozó cigiző,megnyomorított életű ember volt amég nem terjedt ki a zombiinvázió. Ezután összevissza bolyong az utcán. És ha megtalál kimereszti a nyelvét megfújt vele,vagy odahúz magához és addig üt amég meg nem haltál a játékosoddal.

Hunter:Előző életében egy vadász volt mint a neve is magyarázza. Neki nagyon jól ment a vadászat és jól keresett boldog ember volt egyszóval. Ez az egész őt annyira elkeserítette hogy amikor meglátja a tólélőket (Francis,Bill,Louis,Zoey) valamelyikőtökre ráugrik egy nagy ordítással és szét szed. Csak úgy ellened van mint az összes többi zombi.

Boomer:Egy túlsúlyos csöves volt azthiszem szintén mint a Smoker a füstölő. Undorító,tele nagy patanásokkal csípésekkel méreggel hányással van tele, Ha közel mész vagy ha messzíről éppen eltalál a hányása bezöldül a képernyő az összes zombi felriad és jön és olyankor csak téged akar.Szintén ez a helyzet amikor közelről lövöd le és szét durran ugye olyan dagadt.

Tank:Előző életében egy iszonyú izmos világhírű bajnok volt és az életcélja az volt hogy minél izmosabb, s izmosabb legyen. Őt is elkapta vagyis egész Oroszországot akkoriban az invázió.Iszonyú izmos szinte monstrum egy sözrnyeteg a játékban jelenítve. Ha gyanús a terep és sokáig csönd van akkor az azt jelenti hogy Tank fog jönni teljes ideggel neked ront és megüt de akkor elszállhatsz kilométerekre. Ha leterít akkor addig üt amíg meg nem halsz vagy pedig még melletted álló csapattársaid meg nem ölik meg nem mentenek.Talán ő a legelkeseredettebb zombi és ő akar a legjobban megölni.


15/F :Getsuga Tenshou

2013. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!