Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok nekem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
15éves vagyok.Utálok olvasni.A legfontosabb kötelezöket kiolvastam amugy nem.Állandóan a facebookon függök és szeretnék olvasni,hogy ne maradjak paraszt.Tudnátok mondani pár írót,vagy címet ami érdekelhetne engem mint fiatalt?Butaságok ilyen fantasy dolgokat nem akarok,viszont kő kemény orosz írok műveit sem venném a kezembe.Valami olyan amit egyszerű olvasni nem baromság,mégis tanul az ember belőle.Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2012. nov. 7. 17:33
 1/5 anonim válasza:

Szent Johanna Gimi: a kortársaid ezt olvassák

Vörös pöttyösök : [link]

az összeset ajánlom

[link]

Leleményes Hugót imádtam, gyönyörűű rajzok vannak benne és a történet is jó.

A kedvencem és a nővéremé és néhány barátomé: [link]

2012. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy hasonló korú lány amikor szinte ugyanezt kérdezte tőlem, akkor én Szabó Magdától Az Abigélt ajánlottam neki és mosolyogva mondta legközelebb, hogy nagyon tetszett neki. :)


[link]


Illetve ezt az Agatha Christie könyvet is ajánlom. Ez szerintem a legjobb könyve. Nincs benne se Poirot, se Miss Marple ez egy önálló regénye és nagyon izgalmas (és vékonyka is).

Tíz kicsi néger: [link]


Ez pedig egy humoros könyv, nagyon jó:


Rideg Sándor - Indul a bakterház

[link]


Jó olvasást! Kívánom, hogy találj sok neked tetsző könyvet :)

2012. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, mivel nem szeretsz olvasni, akkor először szeresd mg az olvasást. ne kezdj szépirodalommal, mert sok lnne neked, meg túl hosszú könyvekkl.


Kezdjél Mondjuk Vörös Pöttyös könyvekkel, A SZJG is jó.


200-300 oldalas, tiniknek szóló könyvet keress.

2012. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokat olvasok, ajánlom neked a 'Lenyügözö termtményeket' 'A vérbe öltözött Annát' 'Lélektársak' trilógiát és a 'Csitt-csitt'et. Nekem ezek tetszettek nagyon. Én öszintén szólva nagyon utálom a Szent Johanna Gimmit. Én a 'Lélektársak' trilógiával szerettem meg az olvasást, mert nagyon aranyos történet. c:
2013. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abigél, Éjszakai Cirkusz, Nyarak könyve, Bábel, Tündérboszorkány, Egy képzeletbeli barát naplója ,Suttogó, Álarcosbál, Születésnap, Őz, Szerelem made in Italy, SzJG, Jane Eyre, Elfújta a szél, Csillagpor, Az arany iránytű, Éhezők viadala... :)) A kedvenc filmjeidet próbáld elolvasni könyvben...
2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!