Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van minecrafton belül szervere...

Adamkak kérdése:

Van minecrafton belül szerverem csak ha csatlakozni akarok akkor ezt írja ki: connection refused (csatlakozás megtagadva) és most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baj, hogy bezártad a serevr.jar fájlt, annak mindig nyitva kell maradnia.
2013. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A server.properties-be a saját Ip-det kell beállítani. Nomeg a játék és a szerver verziószáma legyen azonos. Vagy ha nem eredeti a játék, akkor az online módot false-ra érdemes állítani
2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké ezeket én is tudom és így is ezt írja ki de azért mégegyszer megnézem.
2013. jan. 10. 09:04
 4/8 A kérdező kommentje:
oké most már jó elérhető most már azt írja rá user not premium. Pedig átírtam a online modot false-ra.
2013. jan. 10. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szedj le a minecrafthez egy crackelt launchert.

Linkelni nem enged

2013. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én lanon szeretnék játszani tesómmal de mikor megpróbál feljönni az általam megnyitott map-ra ezt írja ki neki is... Mit kell tennünk még?
2013. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lanon nem fog működni sajnos. Kénytelen vagy szervert csinálni, de nem kell megijedni, nem nehéz.
2013. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hamachi-val elvileg fog menni
2013. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!