Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion karakter építés?

Aion karakter építés?

Figyelt kérdés
Kezdtem 1 Ranger karaktert.Nemvagyok túl tapasztalt ebben a játékban ezért azt kérdezném hogy mire kell figyelni és pakolni a cuccokba??ilyen kis köveket amiket dob néha.(attack,accurity,stb).Tehát miből kell sok hogy erős pvp kari legyen .És még azt szeretném megtudni hogy lehet-e venni valahol valami olyat amitől gyorsabban futok,mert elég lassú vagyok kis szinten.
2013. jan. 8. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és még azt szeretném megtudni hogy ki tudom-e próbállni az európait úgy hogy a másik is megy közben.(úgy értem ha bezárom az európait nem kell telepíteni meg állítgatni semmit,tehát mondjuk két külön ikon és ha az egyikre megyek akkor mondjuk az EU-ba lépek ha a másikra akkor NA-ba)ezt meg lehet oldani,mert van ott 1 karim és meg szeretném nézni hogy mégis mennyire feltűnő a lagg a 2 szerver között és hogy menniy lenne kigyűjteni a pénz-t a gold pack-ra.
2013. jan. 8. 22:57
 2/2 anonim ***** válasza:

az Eu es a NA 2 kulon launchert hasznal, futtathatsz 2 klienst egyszerre, de ha rangered van aklor maradj Eu-n, 1 icipici lagg es mar kikaptal pvpben

futashoz meg speed bonusz-os cipo, de ilyet csak nagyobb szinten kapsz, greater running scroll, craftolni vagy masoktol venni, vagy karnif soul, de ezzel csak futni lehet, skillezni nem

es manastonok, itt max szintrol beszelek, eloszor is, 1 szetben nem lehet minden helyzetet ugyanugy kezelni, alapbol pakolj critre, mig elered a 700-at, esetleg magic accuracyt, endgameben sok a magic rezistes kari, es ha rezistelik a te cc-jeid akkor instant halott vagy

2013. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!