Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban szerintetek melyik az...

LoL-ban szerintetek melyik az a hős amelyikkel most a legjobban lehet darálni?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2013. jan. 9. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Tristana , Darius , Yi , Trynda


Amugy nincs ojan hogy legerossebb kari , a supportokon kivul minden kari pentakill-re volt kitalalva (meg ha a singel targetesel is vagyunk pl Leblanc kis feed -el lazan jon az a penta)


CSAK hangsujozom Kell tudni jatszani :P ki lategame- ki early game , ez vitatott ... De a legjobb ha mind2 ;)

2013. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

KS-elj az legjobb főleg ha sirnak chaten

amugy kérdésedre személy szerint a válaszom

Teemo,Shaco,Vayne,Talon ezzel gyilok van ja és Oriannaval csak tanulj meg vele játszani

2013. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudok játszani,és énis szeretem amikor sírnak chat-en:D És kösz a válaszokat!
2013. jan. 9. 21:02
 4/26 anonim ***** válasza:

azért az a ,,sima leblanc penta" nem hiszom hogy olyan sima lenne... leblanc arra a legalkalmasabb hogy egy enemyt (legtöbbször az ad carryt, vagy az ad carryt) kiszedjünk..

A kérdésedre válaszolva meg nem tudom pontosan mit értesz a darálás alatt... trindát és yit elég egyszerű counterelni, de ha a darálás alatt azt érted hogy pár gyors crittel kiszedi az enemyt akkor velük valóban lehet darálni.. megjegyzem ennyi erővel az összes karival lehet darálni, ha veszünk neki sok ad-t critet, meg attack speedet... orianna pickel egyetértek... az ultija nagyon hasznos teamfightba, a passivja miatt könnyű vele lasthitelni, és gankelni nehéz, a shield, és a slow miatt.. de ha bővebben kifejted hiogy mit értesz darálás alatt, akkor szivesen elmondom a véleményem.

2013. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Darálás alatt azt érem hogy,nem olyan hogy alig ölök 1 et és meghalok,hanem azt hogy megyek és nem az van hogy nem merek odamenni vagy odaugrani mert lehet hogy megöl,hanem az hogy igenis odaugrok és szétkapom!Hát ennyit Pl most Rengar menyire jó?
2013. jan. 10. 20:55
 6/26 anonim ***** válasza:
hát ha olyan karakterrel szeretnél játszani, akivel csak mész a fejed után, és csapatod a killeket, akkor elsősorba dariust ajánlanám:D amugy még ilyen típusú karakter jax, rengar, khazix is
2013. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Rengar-t megvedtem , és hàt eléggé jò ,csinàltam is vele egy 11/0/6-os statot .
2013. jan. 11. 18:22
 8/26 anonim válasza:
Szerintem vedd meg Aatroxot :D Mindenki utálja de rohadtul op.. :D először veszel neki egy BOTRK-t meg egy hydrát és kész, szétszed mindenkit :D mondjuk elvileg nerfelve lesz, de szerintem úgy is tökéletesen játszható lesz :D mindenképpen vedd meg.. könnyű, op :D
2013. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Aatroxot ne vegyél mert drafton és rankeden bannolják :D LeBlanccal (ha jó mastery meg a rúna is, plusz a jó build is előny) tényleg olyan, hogy egy Q+W kombóból ölsz, ha van 200 ap-d. Viszont teamfightban kb. hasznavehetetlen.

Most Garent reworkölték, nagyon jó lett sztem, érdemes megvenni (amúgy se nagyon drága).

2013. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindedjgyik karival lehet darálni (kivéve support)de pl ezekkel könnyű: Lee Sin,Darius,Blitzcrank,Vi, Aatrox. Ezekkel próbáld.
2013. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!