Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 MINDIG akadozik játék...

Sims 3 MINDIG akadozik játék közben, szinte minden alacsonyon, vagy közepesen van és mégis, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2-3 másodpercenként akadozik, nagoyn idegesítő, lehet egyáltalán úgy játszani ezzel a játékkal, hogy ne akadozzon és dinamikusan fusson,mint egy 21. századni játék? -.-

2013. jan. 11. 16:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
Már eleve az is föltünő jelenség hogy valakinek laggol valakinek simán megy a játék ugyanojan oprendszeren.Nekem most volt egy Cpu,Vga és egy ram cserém a gépemben és megszűnt a laggolási illetve a mentési hiba. Ezért én a ramra gyanakszom hogy az okozta a hibákat ugyanis Memory tesztel kiszűrtem hogy az egyik ram hibásan működik.Ezután kiszedtem a hibás ramot és máris nem volt annyi lagg és a mentési hiba is szinte megszűnt.Vga csere után újratelepítettem a játékot össz kiegészítővel és negszűntek a hibák.Ezért másodsorban a Vga hibás működésére gyanakszom hisz a videókártyáknak saját chip és ram van ezért arra tudok gondolni hogy a Vga ram nem működhetett már megfelelően.Persze ez csak föltételezés.Szerintem egy ram csere sokat segíthet ezzel ugyanis megelőzhetjük a letöltési,telepítési, másolás és játékfuttatási hibákat.
2018. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Win 10 64 pro eredeti rendszer 8GB ram, 4 szálas I5-2400 4x3,10ghz, És egy tuningolt 3GB-s Gigabyte radeon r9 280-al amivel újabb jatekok is mennek 60fps-el full hd-ba, de persze ez nem képes laggmentesen futni. Én már rég rájöttem,hogy az eletronic arts nem tud stabil játékot gyártani, ez egy optimalizálatlan játszhatatlan "játéknak"nevezett felesleges hulladék az emberek nyakára!!!
2022. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hat amugy vicc igen, annyi, hogy nekem ez a resetSim es kodos megoldotta. Akarhanyszor ez a problema fennallt, ezt a codeot beirtam es megjavitotta. Probald meg te is .

Jo reg volt mar de remelem tudok segiteni

2022. máj. 25. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!