Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecrftban csináltam egy...

Minecrftban csináltam egy hu-minecrftos bukkit szervert feltettem jól a pluginokat. De?

Figyelt kérdés

Hogy tudom megcsinálni hogy :

1 amikor feljön valaki ne kelljen kreatívot adnom neki hogy tudjon építkezni ásni .. dolgokat csinálni mert a szerver qazt nem engedi



2.hogy hogyan tudom levédeni a házamat úgy hogy mert ugy van nálam hogy amikor incs semmi a kezemben vagy másik tárgyra váltok akkor már bármit le tud bárki bontani


3 hogy csináltam 1 boltot de abban a kezdő játékosok mert nem tudnak a boltra se kattintani mert le van valahogy tiltva ebben is kell segítség hogy tudjanak vásárolni mivel a kattintásra előjön a piros üzi hogy nem engedi



2013. jan. 13. 23:54
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja és a poti használata is le van tiltva ha lehetne akkor segítsetek beállítani


Magyarán egy túlélő szervert akarok ahol lehet ásni bányászni építkezni házat levédeni boltban venni italokat használni mer ugyanis ezek valaahigy nem működnek és nagyjuk le van tiltva kivéve a levédés de az meg nem megy vagy rosszul csinálom

2013. jan. 14. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!