Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresnek egy olyan jatekot...

Keresnek egy olyan jatekot amiben gazdasagot/vallalatot kell nullarol elkezdeni, es a lenyege, hogy nyereseges legyen. Segitenetek? (reszletesebben alul)

Figyelt kérdés

A jatek eleg osszetett, ha jol emlekszem akkor egyes termekek teljes eloallitasa rank van bizva..

Peldaul bauxitot kell szerezni amibol muanyagot csinalunk egy gyarban, majd abbol arucikket, amit egy boltban kell eladni..

A jatekban az ido elteltevel a varosok fejlodnek.

A kulonbozo "fazisok"(az arucikk eloallitasai kozt) megint meg kell oldanunk, hogy pl banyabol eljusson a gyarba a nyersanyag(teherauto/vonat azt hiszem)


Arra meg emlekszem hogy skype/msn -en reklamoztak, mert lehetett benne halozaton jatszani


Elori is koszonom, a valaszokat/hogy vegig olvastad.

(ekezetekert, elirasokert elnezest kerek.)



2013. jan. 16. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik lehet az, de pont ilyen az OpenTTD is, vess arra is egy pillantást:


[link]

2013. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem emliteni hogy magyarul is megjelent a jatek.


Koszi, meg fofom nezni.

2013. jan. 16. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a Transport Giant.
2013. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2013. jan. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!