Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretitek a Devil May Cry 4-et?

Szeretitek a Devil May Cry 4-et?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor végigjátszottam,de nem bírom megunni! :)

A történet,a szereplők,a hangulat,a zene,minden annyira tökéletes benne.

Tudom,hogy elfogult vagyok vele,de nem bírok nem úgy tekinteni rá,mint minden idők egyik legjobb játékára.



2013. jan. 17. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kategóriájában kétség kívül nagyon jó, de azért valljuk be, néhol elég monoton tud lenni. Engem picit meglepett ,hogy a történet folyamán többször kell ugyanazon a helyszínen ugyanazt a fightot végig tolni, bár igazából az apró változtatások nagyban segítettek az újrajátszhatóságban. Nero nekem valahogy jobban bejött itt mint Dante, pedig kevésbé változatos a harci felszereltsége. Mindenesetre a Credo fightot akármikor szívesen újrajátszom, nekem valamiért nagyon hangulatosra sikerült :D kíváncsi leszek a következő részre, ahogy elnézem teljesen más feelingje lesz, de mintha jobban rágyúrtak volna a történetre, videók alapján tetszetős.
2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Az első fele jó volt. Nero(?)-val elég könnyen, gyorsan és halálosan lehetett játszani, majd utána megkaptuk a lomha Dantet és visszafele haladva ugyanazokon a pályákon haladni és ugyanazokat a bossokat ölni hihetetlen unalmas volt. A "táblás" játék a vége fele meg kifejezetten szar volt.
2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagy dmc rajongó vagyok toltam minddel (ezzel az új dmc-nek nem nevezhető emós danté-val is) nekem a negyedik nagyon tetszett de a harmadik volt a legjobb történetileg. Kedvenc karakterem: Vergil-Yamato páros volt

:D

2013. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :-) én is jobban kedvelem Nero-t,mind személyiségre,mind képességek terén. Amúgy valóban unalmas volt,hogy a pályák ismétlődnek egy idő után. De a végén a Shall never surrender,plusz a záró jelenet,és a Sanctus-os rész nekem kárpótol mindent. Amúgy a 3 nem tetszett,nekem unalmas volt, többit meg sajnos még nem tudtam kipróbálni. De szerintem az 5 folytatódhatna ott,ahol a 4 befejeződött,pl.: a Kard Rendje újra öszeálDante-t elkapják és a vérét felhasználva Sanctus lelkét újjáélesztik,és pl. megszállja Patty-t,Vergil lelkét meg Dante-ba helyezik,vagy valami ilyesmi...
2013. jan. 18. 10:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Kár, hogy egy emóval kell végig szenvedni az egészet. Én egy Vergil's Return kiadásnak jobban örülnék, ak Dante-vérével meg Nelo Angelo maradványaival és a yamatoval feltámaszthatnák vagy vmi. Nehogy Sanctus támasszák már fel kicsit fárasztó volt így is a hatalom mániálya, Dante nem unalmas sőt a másik kedvencem Vergil mellett, és a három nem unalmas főleg magyar felirattal (3-4 hez van magyarítás)
2013. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az anime is jó volt, de annak a kiscsajnak a nyávogásából már elég. :D
2013. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ízlések és pofonok! :)

Én "bírtam" Sanctus-t,bár tényleg,hogy inkább lehetne valaki más is,de Vergil-t nem tudom megítélni,a 3-mat nem játszottam végig.

2013. jan. 18. 18:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Vergil: hideg, nyugodt, lényegre törő Dante ellentéte. Játsszd ki a hármat, azért mert kicsit többet kell gondolkodni benne attól még megéri kitolni. Sőt történetileg ez a legerősebb darab, pedig ez az első rész elött játszódik :D, ebből derül ki pl az is hogy Vergil miként lesz Nelo Angelo. Am van egy magyar wikia sajnos kevés a szerkesztő ha gondolod besegíthetsz vagy akár tudakozhatsz is onnan :D
2013. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi,lehet mégis kitolom! :)

Bár előtte még végigjátszom a TRAOD-ot,meg a Magickát is,bár a Tomb Raider-t már vagy 3-szorra viszem végig! :)

2013. jan. 18. 20:58
 10/13 anonim ***** válasza:
A magickát majd végig tolom én is de csak cheat-el nekem nehéz sajnos. Gondolom az angel of darkness-re gondolsz hát nekem megvan eredetibe de egyszer sem raktam fel. Majd ak előveszem én is ha lesz időm.
2013. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!