Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretitek a Devil May Cry 4-et?

Szeretitek a Devil May Cry 4-et?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor végigjátszottam,de nem bírom megunni! :)

A történet,a szereplők,a hangulat,a zene,minden annyira tökéletes benne.

Tudom,hogy elfogult vagyok vele,de nem bírok nem úgy tekinteni rá,mint minden idők egyik legjobb játékára.



2013. jan. 17. 19:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A Magicka nekem is piszok nehéz! >.< De viszont nagyon bírom,tök poén az egész! :)

Igen,az Angel of Darkness-re gondoltam,nekem nagyon tetszik,az a kedvenc részem.

2013. jan. 19. 08:37
 12/13 anonim ***** válasza:
A 3 jobb volt, de a 4-et is szeretem. Aki azt írta, hogy Dante lomhább, az téved. Dante sokkal menőbb és erősebb mint Nero. Csak használni kell tudni. Az más, hogy easy-n és normálon Neroval elég ha a Devil bringert nyomkodod.....
2013. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most játszok az új résszel,nekem az is nagyon bejön,és szerintem Dante-val sincsen semmi baj!

Fura a haja,elsőre nagyon az volt,de most már tökre megkedveltem,sőt,szerintem még a való életben is jóba lennék vele xD

2013. máj. 20. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!