Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 13 vélemények/negatívum/p...

Fifa 13 vélemények/negatívum/pozitívum?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Negatívum nem igazán van, pozitívum annál inkább.

Végre újítottak rajta, teljesen új, sokkal jobb motor fut a játék alatt, tehát technikai szempontból is sokkal jobb lett, eddig mindig hülyeségnek tartottam a FIFA-t, mert ugyanazt adták ki évente, de ezzel azért dolgoztak is rendesen, megéri megvenni.

Nézz meg pár tesztet, mindenhol dicsérik.

2013. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy újabb fifa... Persze, vannak jó, új ötletek. Karrierben az a nemzetközi bizbaz, meccsek előtt az az akármicsoda, stb.

Tényleg jó, nagyobb ugrás volt, több újítással, mint mondjuk a 11ről a 12re.

De én annyira nem érzem fergetegesnek.

2013. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, de valóban érződik, hogy megint korlátozottan foglalkoztak vele. Van néhány jó ötlet, de ezeket már évekkel ezelőtt megcsinálhatták volna.


De minek sietni? Nincs igazi vetélytárs, a játékot így is veszik, a bevételek jönnek.


Nincs értelme ellőni a nagy durranásokat, így szépen apránként pakolgatják össze a játékot. Hibája is van a játéknak bőven természetesen.

2013. jan. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gauldoth ***** válasza:
Az első Fifa ami a legnagyobb szinten megizzaszt. Alig bírok feljutni a másodosztályból az elsőbe, ha sikerül. 22 forduló után csak 5.-ik vagyok. Eddig mindig elsőre feljutottam, stb...
2013. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gauldoth ***** válasza:
Piszok nehéz játék. (Néha az az érzésem, hogy a gép kitalálja, és akkor nincs mit tenni, gólt lő:D)
2013. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, ez azért van egyrészt, mert baromi nehéz védekezni, a középpályások nem jönnek vissza normálisan, az ellenfelet nehéz lekövetni, ráadásul a legapróbb kis elmozdulással már eltudja repíteni a védődet.


Másrészt nem egyszer csal a gép, magasabb szinten pedig már undorítóan.

2013. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!