Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TES V Skyrimben elakadtam. Help?!

TES V Skyrimben elakadtam. Help?!

Figyelt kérdés
Nincs meg a Golden Claw a Dragonstone Retrieved küldetésben, ezért nem tudom kinyitni azt a szimbólumos kaput, és visszamenni se tudok, mert bezáródott a rácsos kapu a patakon, ahol lejutottam. Hol van a Golden Claw? Hogy mehetnék vissza? Esetleg be tudom fejezni a küldit és visszatérni valamelyik városba? Vagy újra kell kezdenem? Az utolsó mentés a játék elején van, szóval az sem megoldás.

#Skyrim #The Elder Scrolls V #Golden Claw #Dragonstone Retrieved
2013. jan. 25. 18:31
 1/3 loupsolitaire ***** válasza:
83%

Huh, de rég volt...

Ha emlékezetem nem csal: Riverwood-ban a traderhez bemész, és ő mondja, hogy ellopták az arany sárkánymancsot. Elmondja hol van (Bleak Falls Barrow). Ott mész-mész, aztán az óriáspókot leölve megtalálod a tolvajt pókhálóban csüngve. Kivágod onnan, majd legyilkolod, és átkutatva a holttestét, elveszed tőle.

2013. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kleptomanitic74 ***** válasza:
66%

hát loupsolitaire ezt totál korrektül és totál jol leirtad.

én csak annyit tennék hozzá hogy ez a barlang baromi hosszú.

én fél órát voltam benn és ott nagyon könnyű eltévedni.

2013. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, ma reggel sikerült megcsinálnom.

Volt egy alagút ahol vissza tudtam menni a tolvaj hullájához, és elvettem tőle a Golden Claw-t.

Olvastam pár cikket és ez csak egy közepes hosszúságú barlang volt, és összesen 130 van a játékban :)

2013. jan. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!