Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Félni akarok. Javaslatok?

Félni akarok. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje megfigyeltem magamon, hogy nem félek sem pc játéktól, sem horrorfilmektől. Hiányzik az adrenalin. Játszottam már slendert, végigvittem a fear 2t, és az amnesiat. Nem mondom, hogy meg se rezzentem ezeknél, pl az amnesiat csak tobb sungal tudtam vegigvinni. De ezek óta semmi. Komoly ötleteket várok.

2013. jan. 25. 21:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Rémálmaim meg már nem voltak évek óta. Nem mindha ez annyira zavarna, csak ugy mellesleg.
2013. jan. 25. 21:18
 2/21 anonim ***** válasza:

Hamarosan jön az Amnesia 2.

Am ott van még az Amnesia elődje, a Penumbra sorozat, az is elég ijesztő:D Vagy az Alien vs Predatorok is félelmetes ha Marineal mész

2013. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja és a Dead Space 1-2, hamarosan 3
2013. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A dead space az nem annyira félelmetes inkább annak tűnik

De keress youtubeon a Pewdiepie szóra ő jó horror játékokat mutat be.

2013. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyomasd végig a silent hillt-fülhallgatóval.Amúgy erre büszke vagy!hogy nem félsz,meh nem ijedsz meg?és nem vált ki belőled semmi hatást?!Hmmmm...légy rá büszke,szerintem nem túl normális.Minimális félelem mindenkiben kell hogy legyen,és ez nem azt jelenit,hogy szarnia kell mindentől,de valamilyen hatásfokot el kéne érnie.Belőled ez hiányzik,nem a filmekben,és a játékokban van a hiba,hanem benned.
2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem mondanam hogy nem ijedek meg. Pl ha valami hirtelen hangot hallok akkor megijedek. Inkabb csak nem felek. Az nem ugyanaz. Es mi az hogy velem van a baj? Miert lenne baj ha nem felek ilyensmiktol?
2013. jan. 27. 22:25
 7/21 Shadow T válasza:
A fear 2 meg a dead space típusu futkározzunk virágos réten játékokat sztem hanyagold mert nem túl ijesztőek próbáld ki a The Rake-t eddig a Hostel és a Back to Asylum részét tudod leszedni én végtoltam az eggyiket egyszer az úgy elsőre sok volt az a fél óra és azóta 10 percnél nem játszok rajta többet xDD
2013. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
kossz az eddigi otleteket. a rake t most toltom. meglatjuk lesz e valami belole
2013. febr. 5. 21:27
 9/21 anonim ***** válasza:
A Penumbra sorozat nagyon jó, horrorfanként abszolút ajánlom neked (mondjuk a harmadik rész egy kalap kaki, igaz, hogy nem is teljes értékű játék, csak rajongói nyomásra adták ki, de az első kettő után úgyis végig viszed azt is).
2013. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Oke. Koszonom a the rake et. A hajam is felallt tole. De valszeg ugyanaz lesz mint a slenderrel. H egy ido utan megszokja az ember s nem felelmetes lesz hanem inkabb idegesito (kicsit mar most is az)
2013. febr. 6. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!