Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Katharina -...

Párna kérdése:

League of Legends Katharina - Nidalee - Akali? Részletek lent

Figyelt kérdés
Ezt a 3 hőst néztem ki, de csak 1-t tudok megvenni. Szerintetek melyuket érdemes? Mást is meghallgatok, csak érveket is mondjatok :-).

2013. jan. 26. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

NIdalee remek ranged hős , ha szeretsz 2 kilóméterröl dárdákat dobálni akkor ő a legjobb választás .


Akali nagyon jól menekül és jól lehet vele orvtámadásokat intézni .


Katarina az egyik legjobb mides és ha feedelve van akkor megesz bárkit .

2013. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AP Nidalee, a kedvenc karakterem:D

Csapda - Spear... egyik legnagyobbat sebző combo a játékban

a csapdái miatt gankelni is nehéz ..

a passzivjával és az ultival aktivált w-jével nagyon jól lehet menekülni, illetve üldözni is ..

ha megtanulsz vele rutinosan játszani szerintem neked is a kedvenceddé válhat:)

2013. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Katarina erős, nincs manája könnyű vele ölni és viszonylag egyszerű


Nidalee-hoz kicsit több odafigyelés kell, viszont nagyon erős ap-san és ad-san is, és minden lan-ra mehet (jungelbe is) és jót lehet nevetni rajta mikor egy véletlen lándzsa kioltja egy ellenfél életét


akali viszonylag nehezebb,legalábbis szerintem, nem a kezelése miatt hanem általában nem ér túl sokat, hacsak nem játszanak vele jól, igazából rosszabb mint katarina szerintem...


(van még 1-2 vicces kari amivel élvezet játszani: ap TEEMO, Fizz, Alistar, Blitzcrank)

2013. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Katarina ult(:

Amúgy akali is nagyon jó champion az odaugrása miatt nemnagyon lehet elmenekülni!Nidalee vel eléggé szép dárdákat lehet dobálni (: Szerintem ha Nidalee vel megtanusz játszani akkor leverhetetlen leszel!!(De ígyvan mindeggyik championnal ha jól játszol akkor leverhetetlen vagy)

2013. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!