Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kit vegyek?

League of Legends kit vegyek?

Figyelt kérdés

1400 elo-ra AP midre kit vegyek?

Ezek között vacilálok: Brand, Syndra, Fizz vagy Cassiopeia.



2013. febr. 1. 14:50
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Cass egyszerű, Branddel ha megtanulod a kombóját és jól időzítesz, akkor fantasztikus lehetsz. Fizz viszont igen nehéz karakter, nagyon ügyesnek kell lenni hozzá és sokat kell gyakorolni vele, én személy szerint nem tudok vele menni. Syndráról csak annyit, hogy visszaváltottam. Szóval Brand vagy Cass
2013. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy én Syndrát akarom nagyon mert érdekes lehet...
2013. febr. 1. 18:10
 3/5 fodibali válasza:

Aki safepick:Katarina,Kha'Zix,TF,Nidalee(utóbbi kettőre igen rá kell feküdni ha nyerni akarsz velük,nem a legkönnyebb champek)

Igazábol akiket megadtál a legéletképesebbek szerintem Syndra és Fizz,Syndra ha tudsz vele elég erős,Fizz meg egy assassin.

2013. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Kata,Kha'Zix, TF és Nida megvannak, és Katát meg Khazixet nagyon szeretem miden, de TF sztem uselles rankedban, Nida meg topon nagyon jó AD offtankra sztem:)

2013. febr. 2. 19:10
 5/5 huntahunta válasza:
Syndra team fightokban nem sokat ér hacsak nem szeded ki az adc-t vagy valami squishy ellenséget.....
2013. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!