Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ban Master...

League of Legends-ban Master Yi miket vegyek játék közbe? Egyébként jó kari, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használva , én péndául csipem az AP-mides Yi-t , más a jungle-t elég sokoldalu kari , elvileg hybriden a legjobb.
2012. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmagyarázod nekem mit jelent az hogy AP?(2 NAPJA KEZDTEM A JÁTÉKOT)
2012. dec. 7. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Master Yi

eleve fighter+tankféle karakter

Ezt a karakter leginkább játékosok ellen találták ki persze van terület sebző skilje is ami jól jön!

Először mindenképp a gyorsaság+támadási értéket fejleszd miért?

Mire az ellenfél beléd csap 1 et te belép csapsz 4 et :)

De inkább ezzel a karival maradj mindig 1 társ közelébe.

2012. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2012. dec. 7. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Yi:

1. képesség: (területi) ability power-ből (varázserőből sebez) több embert sebez... ha a(bility) p(ower) yi-t szeretnél akkor ezt a képességet kell raknod a legjobban

2. képesség: healeled magad, méghozzá nagyon SOKAT! az is ap képesség szóval ezt is rakhatod, arra vigyázz hogyha le ignite-olnak (egy piros kéz lángokban) akkor csak a felét healeled mint aminek kéne, és sebez is...

3. képesség: ad a(ttack) d(amage) -t vagyis támadó erőt ha ad yi-t szeretnél akkor ezt maxold

4. képesség az ultija , végső képessége amely megnöveli a gyorsaságodat meg egyéb dolgokat ad... (az ultika mindig rakd ki amikor csak tudod)


Master Yi egy nagyon erős hős (champion) , lényegében ha ap-ra rakod akkor q-znod kell sokat így lesebzed az ellenfelet

ha ad-re rakod akkor meg ütni kell vele...


Én yi-vel játszottam előszőr eléggé gyengus voltam de mostmár tudok játszani, mondjuk már fél éve nem játszottam vele mert szerintem annyira nem erős, alacsony szinten próbáld ki poppy-t (nyuszika a kedvencem) vagy ryze-t (nagyon erős és vicces)


de nem akarod beleszólni a játékba, még valami, nézzél pár játékot is ha beleszerettél a játékba mert soakt tanulhatsz... [link]

2012. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!