Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alap Máriót, amit tv...

Az alap Máriót, amit tv játékon lehetett játszani, lelehet szedni számító gépre?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találom, csak újabb változatot találok, de én a sima alap márióval játszanék, amit még tv játékon játszottam (kazettás tv játékon )

2013. febr. 3. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg alap Mario kiadás van amit konzolon lehetett játszani. Ha a Super Mario Brothers 2-re gondolsz, akkor arra rá tudsz keresni ROM formátumban. Ehhez még letöltesz egy Nintendo emulátort (NESten például). Telepíted az emulátort, majd letöltöd a játék rom fájlját. Ezt követően a játék fájlját ráhúzod az emulátor parancsikonjára, ezzel a program elindul és egyszerre be is tölti a játékot.


Az előnye a konzolhoz képest az, hogy lehet benne menteni, így halál esetén nem kell újra és újra elkezdi a játékot az elejétől.

2013. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=2bB5yt5ekl8

Erre a márióra gondoltam, de sehol nem találom.. :S

2013. febr. 3. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

kliens:

[link]

játék:

[link]


Ha nem menne a nesten-nel, akkor:

[link]

2013. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, működik ! :D
2013. febr. 3. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem a Super Mario Galaxy 2re, vagy a New Super Mario Broh U-ra? :)
2013. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ! :D De azért köszi a tippeket ! :)
2013. febr. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!