Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki pókerezni, elvesztik még a maradék pénzüket is?

Figyelt kérdés
Nem értek egy csomó embert, azt hiszik, hogy szerencsejátékból olyan könnyen megélhetnek. A legtöbben így az utcán fognak kikötni, miért nem próbálnak tovább rendes munkát keresn?
2013. febr. 5. 13:37
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:

A póker menő, divatos és a sztárjátékosok milliókat kaszálnak. Ezzel szemben dolgozni sosem volt divatos, megerőltető és nem kapsz érte milliókat sem. Nyilvánvaló hogy az általad említett emberek úgy gondolják "háh, ez semmi, ezt én is meg tudom csinálni, majd nyerek egy csomó pénzt és boldog leszek vele". Csakhogy ez olyan, mint az összes többi hasonló dolog: vagy a véredben van vagy nem. Ha az utóbbi, akkor hiába erőlködsz, de hát manapság igen kevesen vannak, akik hajlandóak beismerni, hogy valamihez nem értenek.


És ugye a tisztességes munka itthon pláne nem kifizetődő, ez még egy ok, hogy az ilyen pénzkereseti formák mellett voksoljanak...

2013. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem teljesen igazad van.
2013. febr. 6. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves válaszoló.. 1, a póker NEM szerencsejáték 2, aki komolyan foglalkozik vele az nem veszíti a pénzét :)

kedves első ! Ha valamit nem tudsz inkább meg se szólalj mert olyan hülyeséget írtál le hogy az már esküszöm fáj.. mi az hogy az ember vérében vagy vagy sem? szerinted az atomfizikusok is úgy születnek, hogy a vérükben van a tudás ?! gondolkozzál már.. tudod hogy mennyi munkát kell beleölnie egy póker játékosnak, hogy az adott limitjén nyerő legyen, illetve feljebb jusson?! Tisztában vagy vele, hogy mennyi stresszel jár? még arra azt is merem állítani, hogy valaki ebből éljen ahhoz több tanaulás kell, mint egy átlag szakmához...:) arról nem is beszélve, hogy folyamatosan fejlesztened kell a tudásod, hogy egyre előrébb juss, mert ugye a pókerben nincs olyan, hogy akkor te elvégezted a 'póker főiskolát' tessék itt egy diploma és akkor most már te profi vagy... szóval SENKI ne merje azt mondani, hogy ezekhez az emberekhez csak úgy dől a pénz és, hogy ez valakinek vagy a vérében van vagy nem...mert ez hülyeség!

2013. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Kedves 62%, köszönöm értékes hozzászólásodat. Ugyanezzel az erővel az adott pókerjátékos normális munkát is végezhetne, fizethetne adót és ezzel segíthetné az országát, a hazáját. Biztos igaz, amit mondtál, de ha ennyire nagy megerőltetés kell hozzá, akkor meg miért nem lehet dolgozni ugyanezzel az erővel? EZ volt a kérdés lényege, nem az, hogy mekkora erőfeszítéssel jár, amit csináltok. Nem lenézni akartalak titeket vagy ilyesmi, én ezt gondolom és ha elolvastad a kérdező válaszát, neki megfelelt az én válaszom is.
2013. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
könyörgöm mindeni azzal foglalkozik amit szeret (jó esetben persze)... ha valaki ezzel szeretne foglalkozni, akkor ezt csinálja, te ha mondjuk lakatos szeretnél lenni, akkor azt csinálod ... különben meg a póker után is fizetni kell adót, csak pl az online termek kifizetik a játékosok helyett..
2013. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!