Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esély? Boxolok és edzőm...

Lee12 kérdése:

Esély? Boxolok és edzőm versenyre akar küldeni de az a gáz hogy más helyeken heti minimum 5 nap edzés van itt meg csak 2 edzés:S mellette a maradék 3 napot tudnám futással pótolni így lenne állóképesség

Figyelt kérdés

de technikailag is képzetlen vagyok hozzájuk képes + még az edzőhely is gyengén felszerelt (nincs ring, körtelabda(gyorsító) és reflexlabda sincs)

így nem hinném hogy sok esélyem lenne

16f

valamint még azt kérdezném hogy zsák helyett ez jó lenne otthonra? egy falap kb 1 négyzetméter arra teszek pár réteg matracot hogy legyen tompítás + tennék ilyen műbőrt és akkor hallanám ha jól ütöm(csattanna )? ez így lehetséges?


2011. szept. 26. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérd el a terem kulcsát és járj le zsákolni.

Mondjuk más kérdéseknél meg írtad,hogy sparringolni is alig szoktatok.

Versenyfelkészülésnél,azért heti 3x8-10 mentet le szoktak nyomni.

2011. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

edzeni nem tudok külön menni mert más edzések is vannak ott:S

sparring még megoldható idősebekkel és tőlük még jobban is tanulhatok

mellé futás állóképességnek megoldható

de a fent leírt zsákszerűség jó?

2011. szept. 26. 19:17
 3/9 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el egyenlőre mert szarrá vernek!Edz sokat és ha úgy érzed, hogy technikailag felkészült vagy és kibírsz 3 menetet az edződdel úgy, hogy szétüt akkor próbáld meg.
2011. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oks nekem sincs kedvem összeveretni magam

még várom a véleményeket,+ a zsákszerűségről

2011. szept. 26. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
a futás nem add állóképességet a ringen belül, még Erdei Zsolt is rájött, hogy évekig rosszul készült fel, most futás nélkül nagyobb az állóképessége, mint valaha.
2011. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jah, egyik legnagyobb tévhiten alapszik, hogy küzdősportra "sima" futással készülnek. abban a filmben csinálják ezt, amiben nyers tojást is isznak..


Lee, gyere te is a pesti Arénába, szervezem erdőbe a küzdősport "bajnokságot". az Aréna egy erdő..

ezt jegyezd meg: nem az lesz kemény, aki mindég győz. és az lesz erős, aki megtapasztalja a vereség ízét is.

2011. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D igazából Papp LAcinál olvastam hogy a favágás a legjobb
2011. szept. 29. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
itt heti 3 edzés van, de tarolunk (már azok akik szívvel-lélekkel csinálják). én is alig várom a versenyeket, mondjuk az is igaz, hogy én alapból jó vagyok
2011. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na azért egy kis szerénységet:D de elhiszem hogy jó vagy:) de mindig van gy jobb:D
2011. szept. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!