Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS+ pontrendszer segítség?

Bak Bálint kérdése:

PS+ pontrendszer segítség?

Figyelt kérdés
Láttam mostanság PSN store-ban hogy vannak egyes játékok amiknek az árát Ft-ban mutatja. Ez hogy működik? Feltöltesz pénzt a ps-re vagy hogyan? Ilettve láttam hogy van ilyen + tagság az mire jó?? Ha valaki részletesen ki tudná nekem fejteni, hogy mi mire jó és hogy működik?

2013. febr. 7. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz venni boltban feltöltő kártyát a PSN-re és azt le tudod vásárolni. Arra vigyázz, hogy milyen régióhoz veszed a felt.kártyát! A + tagság arra jó, hogy megveszed pl. 90napra a tagságot és akkor kapsz ingyen játékokat,automatikusan szinkronizálja a trofikat, automatikus frissítés stb. [link]
2013. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ de a store-ban vannak olyan játékok amik alatt csak sima forintot ír ki semmi +. Azoknál hogy működik a fizetés?
2013. febr. 7. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sima forintot ír ki, akkor annak annyi az ára. Ugyan úgy működik a vásárlás.Azoknál a játékoknál amelyeknél kedvezmény van a plusoknak, kiírja sima árat és alá v. fölé írja a kedvezményes plusos árat, ezt egy sárga plus jellel jelzi. Amúgy nagyon megéri előfizetni plus-ra főleg ha van ps3 és vita-d is.
2013. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
psvitahun.hu itt bármit kérdezhetsz, gyorsabban és többen is válaszolnak!
2013. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most 3000-Ft a 90-napos , és nagyon megéri az árát!
2013. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!