Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban, van ugye a...

A Skyrimban, van ugye a vámpír átok abból ki lehet gyógyulni. Na de a Vampire Lord-ból mért nem lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Próbáltam, a sima vámpíros szerint de az ürgével semmit nem tudtam csinálni, a kocsmások nem mondtak semmi.

2013. febr. 10. 17:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszért megy a zöld :D
2013. febr. 10. 17:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert az az egész fő történetszálban fontos, hogy mint választasz a dawnguard elején.(vámpír/farkas)
2013. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már kitoltam az alapot és a kieget is. És a kiegben két választási lehetőség van: Vampire Lord, Vámpírvadász ha jól tudom.
2013. febr. 10. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor hol itt a kérdés ?
2013. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott, hogy mi van ha én ezek után vámpír úr vok de szeretnék meggyógyúlni, mit nem értesz ebben?
2013. febr. 12. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tudsz "meggyógyulni " : : : :A: : SD: ASD:AS :DAS :AS:D AS:DAS: DS:A D:ASAIDS
2013. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Visszaváltozni, nem akarok már vámpír lenni, ha így sem érted az már nagy gond.
2013. febr. 18. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
DE te nem érted, hogy nem lehet visszaváltozniiiiii I IASDIASDIASDIASDIASDIASID ASIDAS
2013. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Előző nagyon fogyatékos vagy. A Vampire Lord egy rakás szar, nappal nagyon sebezhető vagy. Én így gyógyultam ki: Már előtte végigvittem a Companions küldiket, és megkértem Aela The Huntresst, hogy változtasson vérfarkassá. Aztán már nem vagyok vámpír. Ha a vérfarkasságból is ki akarsz utána gyógyulni, (aminek nincs olyan hátulütője, mint a vámpírnak) kelleni fog egy Glenmoir Witch Head. Azt beledobod a helyre amit már tudni fogsz hogy hol van ha végigvitted a Companion küldiket, és már nem leszel farkasember.
2013. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet még másféle variáció is, de én ezt ismerem.
2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!