Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 Leszáll az éjjben...

A Sims 3 Leszáll az éjjben miért nem megy a vámpírfutás?

Figyelt kérdés
Néztem a videókat hogy a vámpírok tudnak nagyon gyorsan futni és közben ilyen csíkot húznak maguk után. Kipróbáltam és nem megy. Valami ötlet?

2013. febr. 7. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mikor harapott meg ? mert ha még nem telt el pár nap addig nem fog gyorsan futni csak utána ,de a gyors futás az az hogy ilyen csíkot húz maga után és egy kicsit gyorsabb mint a többi ember
2013. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már elég régen szóval már vagy 20-szor voltam vadászni, és a többi képességet tudja (pl gondolatolvasás), de a futásnál nem úgy fut, mint a videókon hanem, mint egy normál ember.
2013. febr. 11. 15:27
 3/12 anonim ***** válasza:
ja akkor nem tom
2013. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Basszus... csak mert olyan jó lenne. De lehet hogy a játék a hibás mert le van töltve
2013. febr. 14. 14:20
 5/12 anonim válasza:
Nekem is le volt töltve még is NEM mindig futott gyorsan mint a vámpírok ^^" szóval a játékodnak semmi baja.
2013. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy csak este képesek rá. De az enyém még az éjszaka közepén sem csinálja.
2013. febr. 24. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor meg töltsd le még egyszer vagy pedig töltsd le a terészetfeletti erőket és ött eleve be tutod állítani vámpírnak de amúgy is csak az a vámpír futás csak annyi h egy csíkot húz maga után vagy mi a szart
2013. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Áhh kösz de már megvagyok nélküle is csak azt sajnálom,hogy a cuccnak semmit köze a vámpírlegendához,és nem lehet kinyírni másokat :D
2013. márc. 23. 17:01
 9/12 anonim válasza:
Honnan töltöted le?
2013. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pirate bay de nem ilyen egészítéseket töltöttem le hanem egy gold editiont
2013. ápr. 5. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!