Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rendszert frissítettem,...

Rendszert frissítettem, win7ről win 8ra, és nem indul egy játék ami eddig tökéletesen futott. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Drivert és directxet raktam fel, mégis azt írja hogy a videokártyám nem haladja meg a minimum 256-mb-t, ami azért érdekes mert 512es kártyám van. Még aznap délután is remekül futott a játék mikor lecseréltem a windowst, de pl assasins creed 3 kérdezés nélkül indul, pedig azt újra se telepítettem.

2013. febr. 13. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány játék az új OPrendszer miatt nem fog menni. Ezért ajánlom, hogy tölts le egy Windows 7, vagy akár még Windows XP Service Pack-ot!
2013. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és fel lehet tolni a win 7 meg az xp service packját win8ra anélkül hogy beszólna?
2013. febr. 13. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szntem engedni fogja
2013. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!