Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Középkori játék mint pl a...

Középkori játék mint pl a Mount and Blade? Zombis pl mint a left 4 dead? Vagy valami rpg játékokat várnék és tapasztalatokat!? Ja és filmeket is minden kategoriában! Jó film?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat és azért teszem fel mert már a BF3-at is végig nyomtam és nem tudom mivel játsszak az se baj ha nem nagyon ismert a játék mindenre vevő vagyok !

2013. febr. 16. 23:07
 1/6 AccountManagerkovács ***** válasza:

Zombis jó játék: Killing Floor

Középkori fantasy: Neverwinter Nights, ez rpg is.

2013. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Fallout 3 és DLC-it ajánlanám kihagyhatatlan élmény.A hangulatot nagyon eltalálták(poszt apokaliptikus) több fajta karaktert tudsz fejleszteni a pusztakezes harcostól az lopakodó Sniper-ig.Sokféle küldetés hatalmas szabadon bejárható terület külső vagy belső nézet közötti váltás gombnyomásra,karakter fejlődés stb.. és kiváló játékélmény!

A Fallout New Vegas + DLC-k a hangulat más de szerethető. a Hardcore fokozat a legjobb benne(igazi kíhívás) mert enni,inni és,aludni is kell különben előbb egy-két értéked negatív lesz és a vége halál,a lőszereknek súlya van.

The Elder Scroll:Skyrim Gyönyörű játék magáért beszél egyszóval kihagyhatatlan mint az előző kettő.

Még annyit fűznék hozzá hogy mindegyik játék amiről írtam 100-150 óra a Skyrim több száz órára tehető végigjátszás szempontjából!

2013. febr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ a játékok már letöltésben vannak :)
2013. febr. 17. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Zombis játék: Dark Sector, Amnesia

Középkori: Assasins Creed 1,2,3

Rpg: GTA samp szerverek pl.: ClassRPG

Lövöldözős: COD 1-8, Sniper elite, SWAT4


Filmek: Lopott idő, Ted, Jack és Jill, Kellékfeleség, Skyfall, Kertvárosi kommandó, Másnaposok, Halálos iramban

2013. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Skyrim, nagyon sok küldetése van, szinte akkor van vége a játéknak amikor abbahagyod, karaktereddel tudsz színteket lépni, továbbá vannak képességek amiket pontokért tudsz fejleszteni. Úgy kapsz 1 pontot a fejlesztéshez hogy szintet lépsz. Jól át kell gondolni hova osztod a pontjaidat, hogy későbbiekben sikeresebb legyen a karaktered. Képességek amiket fejleszthetsz: Ijászat, Alkímia, Bűvölés, Pusztítás, Kovácsolás, Egykezes fegyverek, Kétkezes fegyverek, Zárnyitás, Lopakodás... ennyi jutott így eszembe, de kategóriákra vannak osztva a játék menüjében: Mágia, Harcos, vagy Tolvaj.. nekem van benne 200 órám és 100%-os íjász vagyok, a többi képesség nincs kifejlesztve, csak a pusztítás (mágia), amihez már csak 1 pont kell és maxon van...

Sok sikert! :)

2018. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013, bocsi :'D
2018. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!