Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyen gépen elfutna a Skyrim?...

Ilyen gépen elfutna a Skyrim? Intel Core 2 Duo 2.33Ghz 2GB RAM Geforce 8600 GT 512MB DDR2 Mivel a játékoknál nálam 1280X1024 a max felbontás, ezért 1152X864-ben is jó lenne. Kéne mennie ilyen gépen?

Figyelt kérdés
Intel Core 2 Duo 2.33Ghz 2GB RAM Geforce 8600 GT 512MB DDR2 Mivel a játékoknál nálam 1280X1024 a max felbontás, ezért 1152X864-ben is jó lenne. Kéne mennie ilyen gépen?
2013. febr. 18. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2.33GHz-es C2D, 2GB RAM, 8600 gt... Neked ez hol nem gyenge?
2013. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
csak úgy közlöm kedves utolsó hozzászóló hogy nem a "hardverekkel" lesz a baj, mert kb 1 éve próbáltam és akkor full grafikán ment, csak elbizonytalanodtam mert mostanában uyganazok a játékok amik eddig mentek már laggolnak... lehet hogy az a baj h kb 1 éve (lehet hogy 2) nem takarítottam ki belülről a gépet?
2013. febr. 25. 19:58
 13/18 anonim ***** válasza:

Akkor minél előbb ess neki. A sok felesleges-ideiglenes fájl, elég sok "szemetet" tartalmaz, ezért ki kell dobni azokat. Először is, nem árt egy vírus ellenőrzés. Utána CCCleaner-el megtisztítani a gépet a felesleges szeméttól, majd elvégezni egy lemeztöredezettség mentesítést. (akár a Windows-al, vagy pl: Smart Defrag segítségével) Rengeteg hely fog felszabadulni, főleg ha régen végeztél tisztítást a gépen.

+ha azt akarod, hogy minél jobban fusson egy játék (esetedben a Skyrim) akkor köv a teendő:

Minden háttérben futó alkalmazás, program bezárása. Antivírus és túzfal kikapcsolása (amennyiben csak a Single Player-ben vagy) Esetleg az internet kábel kihúzása a modemből, vagy a gépből. Ezek sokat segítenek.

2013. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm masterthief, de belülről +-ba nem kéne kitisztítani a gépet?? mert már elég porosnak néz ki és már kb 2 éve nem volt kitisztítva
2013. márc. 6. 17:23
 15/18 anonim ***** válasza:

Én az enyémet 3-4 havonta takarítom belülről és mindig ámulok mennyi szutyok kerül bele még a tápot is szét szoktam szedni azt is takarítom rendszeresen.

A 2 év nagyon sok idő minimum 6 havonta ejts meg egy komplett belső takarítást.

2013. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De igen.

A gépet érdemes kb. 3 havonta tisztítani. Minden egyes alkatrészről ki kell irtani a porcicákat. Ha nem takarítja ki az ember a gépet, akkor lelassulhat, rosszabb esetben ki is gyulladhat benne a felgyülemlett por, szösz ami lerakódik benne.+érdemes a ventiket, csapágyakat beolajozni időközönként.

2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
na sikerült ismerősöm megcsinálta (a tisztítást) de még mindig ugyanolyan, mondjuk csak némelyik helyen laggolok, (vagyis csak egy helyen a legelején a barlangban, de ha rögtön mondjuk kimegyek ott tökre normálisan megy...) mi lehet a gond?? mert azért jó lenne a barlangban cuccokat szerezni, de ilyen laggokkal nem megy..
2013. márc. 26. 20:43
 18/18 anonim ***** válasza:

AMD videó kártyáknál a Catalyst Overdrive menüben fel tudod kicsit húzni a kártya órajelét. Gondolom az NVidiás kártyák driverében is van hasonló lehetőség. Vagy tegyél még bele Ram-ot. Esetleg Win reinstall. Háttérben futó alkalmazások, programok bezárása, esetleg a játék idejére a tűzfal és vírusirtó kikapcsolása. Lehet hogy egy patchelés is megoldja. Ezt magadnak kell kisilabizálni. Az én gépem egyébként gyengébb, de 3 Gb Ram van nekem. Lehet hogy a 2 Gb miatt laggol. (pl: az Assassin's Creed első részével jártam ilyen cipőben. Akkor csak 1 Gb Ramom volt (DDR2-es 800 MHz-es, de vettem bele még 2 Gb-ot, és akadás nélkül futott.)

Vagy egy jobb táp is feldobhatja. Ezt sajnos nem tudom.

Esetleg a videó kártyád túlmelegszik, azért is laggolhat.

De Google-n nézz szét, hát ha van megoldás.

2013. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!