Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far cry 3 ban folyton lemegyek...

Far cry 3 ban folyton lemegyek a pályáról, de akkor mégis hogy jussak el a célig?

Figyelt kérdés

Kiment a csávó, lesz pisztolyom, majd megyek a rádiótoronyhoz. Aztán autóval megyek egy kics helyre leveleket gyűjteni.

Ha megvagyok van egy hely ahova el kell mennem, de mikor elindulok kiírja, hogy lementem a pályáról és meg fogok halni. Ha visszafordulok akkor nem jutok el a célig, ha nem akkor vége...

Az a baj, hogy mindenfele ezt írja.

Mit tegyek?


2013. febr. 23. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írhatja mindenfele ezt... Rossz felől mész a toronyhoz.
2013. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megölöm a 2 disznót meg összeszedem a leveleket és mikor indulok akkor kiírja. Az úton is meg a dzsungelben is.

"Harvest the jungle." így van game over

2013. febr. 23. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de a disznót le is nyúztad, vagy csak kinyírtad? Valamit te ott még nem csináltál meg.
2013. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszem ott fast travel tutorial van, szóval szerintem azt használva kell célhoz juss.
2013. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyanez a probléma.


Próbáltam a Fast Travel-t. Rákattolok, de azt írja, hogy nincs engedélyezve. Így lószart sem tudok csinálni. Összeszedem a kék, piros, zöld leveleket, a 2 vaddisznót lenyúzom. Ezután kiírja, hogy Fast Travel-el jussak el, de NEM ENGEDI.

2013. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!