Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki Honfoglalón egyszer...

Valaki Honfoglalón egyszer azt mondta nekem, hogy nem illik 400as megyét támadni a játékban, igaza van?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért mondta, mert nem akarta, hogy azokat támadjam neki?
2013. febr. 24. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, hogy mit illik vagy mit nem.
2013. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A különszobás etikett szerint nem illik (aszerint mindig a jobban álló játékos 200-as megyéjét illendő támadni, valamint a várazást is rossz néven veszik), az írott szabályok viszont nem tiltják ezeket. Vannak játékosok, akik még a versenyben is 200-aznak, ez ízlés kérdése. Amúgy az élmezőnyben ez egyáltalán nem számít ritkának (de ott is vannak azért érdekes emberek). De ha nem a különszobás etikett szerint játszol, lesznek, akik inkorrektnek fognak tartani. Viszont ha aszerint játszol, akkor nyerhető meccsek fognak elúszni. Dönteni kell az eredménycentrikus és az etikus játék között.
2013. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is beszóltak és én sem értem. Versenyszoba volt.

Lassan ott tartunk, hogy már semmit sem lehet támadni. Örüljön, hogy nem várazok. Azt nem szoktam, csak ha engem is váraznak. Én etikusnak tartom magam, szóval nekem ne pampogjon.

2013. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!