Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends karakter?

League of Legends karakter?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani Lux és Nidalee-hoz hasonló karaktereket?

2013. márc. 4. 13:41
 1/7 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

Ők igencsak egyediek a maguk nemében, nem nagyon van hozzájuk hasonló.


Ha jobban megnézzük, Morgana nagyon hasonlít Luxhoz, mindkettejüknek van pajzsa, területi ütése, lefogása, csak éppen Morgana képességei picit máshogy működnek, az ultijuk meg nagyon különböző.


Nidalee-hez hasonlót nem tudnék mondani, esetleg Jayce az, aki hozzá hasonlóan alakváltó.

2013. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezekből úgy tűnik, hogy neked a skillshot-poke karakterek tetszenek, AP vonalon Xerath, Orianna, AD -ból pedig Ezreal és Varus rendelkeznek hasonló stílussal szerintem.
2013. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez mind jó karakter Jayce főleg elgondolkoztatott.

Valaki több infó róla?:)

2013. márc. 4. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Brand lehet hasonló Lux hoz, az előbb említetteken kívül. Viszont Ashenak, Ezrealnak és Dravennek olyan az ultijuk, mint Luxnak.
2013. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat de engem Jayce nyűgözött le :)

Valaki tud gyors IP szerzést?:D

2013. márc. 4. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Elise is alakváltó.
2013. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AccountManagerkovács ***** válasza:

Gyors IP-szerzés:

1. First wint mindig botok ellen, valami nagyon erős, sokat sebző karakterrel, pl. Singed. Nagyobb az esélye, hogy megszerzed így mint játékosok ellen.

2. Akármi történik, NE ADD FEL a meccset, mert minél tovább tart, annál több ipt kapsz. Szóval ha indul a szavazás, nyomjál nemet.


Jayce egyébként szintén solotopra való, ott elvileg ő a király, mert ugye lő is, meg közelharcos is. Sajnos én nem értek hozzá, régen megvolt, de visszacseréltem.

2013. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!