Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza 4 vagy GT5? szerintetek...

Forza 4 vagy GT5? szerintetek melyik a jobb? most akarok konzolt venni és eme két játék lenne a motivációm csak nem tudok dönteni melyik a jobb ezért tapasztalt emberek véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 17:24
 1/8 Lehelunited válasza:

én játszottam mind a kettővel és szerintem a forza abban jó hogy könnyen tudsz autót szerezni, a gt5-ben többet kell spórolni, de jobb szimulátorként


várd meg a ps4-et és vegyél rá majd gt6-ot

ha nem akarod akk ps3+gt5

2013. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gt5 ben az autók hangja lomboz le engem egy kicsit. ennek ellenére mégis jobb szerinted mint a forza?
2013. márc. 5. 17:59
 3/8 sutix12 ***** válasza:
Szerintem a GT5 jobb :)
2013. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A GT5 egy fokkal szimulátorosabb, a Forza is elég élethű, meg rengeteg minden állítható, csak valamiért néha egyszerűen nincs tapadás és könnyen megcsúsznak a kocsik, valamint a Forzának kissé "rajzoltabb" hatású a grafikája, habár gyönyörű szép kidolgozott minden.

A hangok viszont valóban borzasztóak a GT-ben, Forzában pedig zseniálisan jók. Néha feltekertem a hangerőt meg a mélyet és csak bömböltettem a nagyobbnál nagyobb motorokat. :)

Nehéz döntés...

2013. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez egy kegyetlen világ :)
2013. márc. 6. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ps3-ra is lesz gt6
2013. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lehelunited válasza:

nekem az nem tetszett a forzában, hogy nincs szélárnyék márpedig az elég fontos

de szerintem várd meg a ps4-et, mert a ps3 el fog avulni miután kiadták a ps4-et

2013. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja úgy lesz. inkább tuningolok a pc-n project cars, assetto jók lesznek biztos. köszönöm a válaszokat hasznos volt mind.
2013. márc. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!