Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben van egy csaj aki...

Metin2-ben van egy csaj aki nagyon tetszik, hogyan érjem el azt, hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Metin2-van egy ninja lány, és nagyon jól néz ki, főleg abban a feketeruhában!!! Mit csináljak, hogy összejöjjön velem? Sokat szoktunk beszélgetni, meg szoktunk együtt ölni is, de azt akarom, hogy összeházaosdjon velem! nagyon jól néz ki, mi tévő legyek?



2013. márc. 6. 16:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%

Jézusom , nőj fel úristen . Az egy játék te szerencsétlen . Azt micsinálsz vele ? Cybersexelsz ? Nyomod a saját géped , ő meg beleül a sajátjába közbe karitokkal egymás mellett áltak .

A Metin2 a legrosszabb mmorpg-k egyike , bár ahogy látom a 10éveseknek bejön .

2013. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
72%
WARNING, TROLL DETECTED!
2013. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
79%
Szerintem mielőtt teljesen átadod magad a Metin2-nek kapcsold ki a gépet mielőtt még nem késő és menj ki egy kicsit az utcára....Esetleg mozogj a spanjaiddal...Vagy talán de tényleg csak talán szedj fel igazi nőket xD
2013. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
de nagyon aranyos, és szerelmes lettem belé.. szerintetek ha sokat ölök vele, akkor belém lesz szerelmes?
2013. márc. 6. 17:14
 5/30 sutix12 ***** válasza:
52%

Háháhá :D de jót nevettem.

Értelmetlen kérdések egyike?

Amúgy tényleg nagyon rossz mmorpg nem tudom mit eszel rajta és válaszadó társaimmal is egyetértek, de ha ez a világ egyik legnagyobb gondja akkor írj rá a karakter tulajdonosára.

2013. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

De szoktunk beszélgetni csak hat ő barátként tekint rám.. és van egy másik gyerek is aki hajt rá látom rajta!

nem is rossz mmorpg, szerintem jobb mint a wow.. ebbe legalább szabadon lehet utni, ott meg nem.. ja, és ingyenes!

2013. márc. 6. 19:28
 7/30 anonim válasza:
Már nem azért de ismered egyáltalán a kari tulaját? tudod hogy néz ki? lehet azonos nemű veled....amúgymeg én nem értem ezeket a dolgokat....hogy zúghatsz bele egy karakterbe? azt sem tudod ki ő bármit lehet mondani beszélni stb......
2013. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
A korodat írd már le létsz de őszintén :D előző voltam
2013. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Figyu kérdező a ninja az egy kaszt, egy karakter. Tény hogy jól néz ki a JÁTÉKBAN! De ennyi! Ha valóban szerelmes lennél belé, akkor kérjed el facebook-ját és nézzed meg élőbe hogy néz ki... Ha úgy is tetszik, akkor meg valld be neki. Egyébként igen sokat legyetek együtt pl. kettesben pecázás, farmolás, és nem árt ha humoros vagy.
2013. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy attól hogy női karakter, nem biztos hogy élőben is nő! Nekem is van csaj karim, mégsem avgyok az!... Vigyázzál ne hogy kihasználjon...
2013. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!